در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • استان لرستان پیشرو در بهره‌برداری از سامانه‌های حمل‌و نقل هوشمند


  این ارزیابی بنا به عملکرد ماه‌های اسفند۹۵ ، فروردین و اردیبهشت ۹۶ صورت گرفته که استان‌های همدان و سیستان و بلوچستان به ترتیب با ۸۹.۸ و ۸۷.۹ امتیاز بعد از لرستان در رتبه‌های دوم و سوم جدول هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اداره‌ کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای لرستان در صدر جدول ارزیابی عملکرد سامانه‌های حمل و نقل هوشمند کشور قرار گرفت .

  مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان با اعلام این خبر افزود : در ارزیابی عملکرد سامانه‌های حمل‌و‌نقل هوشمند استان‌های کشور در بازه زمانی سه ماهه منتهی به اردیبهشت ۹۶، موفق شدیم با کسب ۹۱.۴ امتیاز از یکصد امتیاز در جایگاه نخست کشور قرار بگیریم .

  علی زندی‌فر خاطرنشان کرد : این ارزیابی بنا به عملکرد ماه‌های اسفند۹۵ ، فروردین و اردیبهشت ۹۶ صورت گرفته که استان‌های همدان و سیستان و بلوچستان به ترتیب با ۸۹.۸ و ۸۷.۹ امتیاز بعد از لرستان در رتبه‌های دوم و سوم جدول هستند .

  وی با تشریح امتیاز استان لرستان در شاخص‌های مختلف این ارزیابی اظهار کرد : درمجموع اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای لرستان در سه ماه منتهی به اردیبهشت ماه ۹۶ موفق شده ۹۴.۶ امتیاز را در زمینه فعالیت دستگاه‌های ترددشمار جاده‌ای ، ۸۹ امتیاز در بخش عملکرد دوربین‌های نظارت تصویری ، ۹۶ امتیاز در ثبت تخلفات سرعت، ۸۵.۱ امتیاز در مدیریت ناوگان امدادی ، ۹۹ امتیاز در زمینه عملکرد سامانه ۱۴۱ ، ۶۸.۵ امتیاز از لحاظ ثبت وقایع و سوانح و ۹۵.۸ امتیاز نیز در زمینه تابلوهای پیام متغیر و ترافیک‌نما کسب کند .

  مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای لرستان ضمن قدردانی از تلاش مجموعه کارکنان و کارشناسان این اداره‌کل در کسب چنین موفقیتی گفت : با تمام توان تلاش خواهیم کرد با ارتقای امتیازات ، این جایگاه را همچنان حفظ کنیم .
  مطالب مرتبط

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران