در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیشرفت قابل قبول پروژه های راه‌ روستایی بخش اورامان کردستان


  زیرسازی جاده زوم - روار به طول ۲۷۰۰ متر و پل روار به طول ۱۹۰ متر که توسط مجری سد داریان احداث گردیده جهت تکمیل و بهره‌برداری تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از پروژه زیرسازی و بهسازی مسیر سلین به ناو در بخش اورامان شهرستان سروآباد بازدید کرد .

  شهرام ملکی به اتفاق مدیر ساخت و توسعه اداره و تنی چند از کارشناسان ، همراه با مجری سد داریان و مجموعه معاونین و کارشناسان سد از زیرسازی مسیر چشمه بل به سلین بازدید به عمل آورد .

  در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه را رضایت‌بخش اعلام و در جلسه‌ای که در سد داریان برگزار شد پیرو توافقات قبلی مقرر گردید پس از اتمام عملیات زیرسازی به طول ۱۸ کیلومتر آسفالت و روسازی آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان انجام شود .

  در جریان بازدید ملکی از راه‌های روستایی هورامان و جلسه با مجری سد داریان طبق توافقات قبلی زیرسازی جاده ورگه ور - عباس آباد به طول ۴۷۰۰ متر و پل ورگه ور به طول ۱۷۴ متر که توسط مجری سد داریان احداث گردیده جهت تکمیل و بهره‌برداری تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد .

  همچنین زیرسازی جاده زوم - روار به طول ۲۷۰۰ متر و پل روار به طول ۱۹۰ متر که توسط مجری سد داریان احداث گردیده جهت تکمیل و بهره‌برداری تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد .
  مطالب مرتبط

  معرفی مدیر جدید دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری

  معرفی مدیر جدید دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری

  در انجام مکاتبات با واحدهای استانی به‌ویژه در زمینه ارسال دستورالعمل‌ها ، دقت عمل لازم انجام شود و با رعایت اصل زمان‌بندی، کارشناسی لازم صورت گیرد و سپس در اختیار مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه نگهداری راه‌های روستایی و فرعی در استان‌ها قرار گرفته و لازم‌الاجرا شود .

  |

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  استان کردستان از محدود استان‌های کشور است که هیچ سهمی در آزادراه و شبکه حمل‌ونقل ریلی ندارد و این در حالی است که استان‌های شمالی کردستان از جمله آذربایجان غربی و شرقی و همدان که موقعیت جغرافیایی و ساختار مشابهی با کردستان دارند، به شبکه ریلی متصل هستند .

  |

  نظرات کاربران