در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • احداث ۱۱۷ کیلومتر راه برون شهری در استان مرکزی طی ۴ سال


  با تلاش‌های انجام شده در طی دوره چهارساله دولت تدبیر و امید بالغ بر ۶۲.۵ کیلومتر راه اصلی و ۵۴.۳ کیلومتر راه روستایی احداث شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت : طی دوره چهارساله دولت تدبیر و امید ۱۱۷ کیلومتر راه برون شهری شامل راه‌های اصلی و روستایی در این استان احداث شده است .

  مجید شارقی با اعلام این خبر افزود : یکی از مهمترین تکالیف ما ساخت و توسعه شبکه راه‌های استان مرکزی است که در قالب آزادراه ، بزرگراه ، راه‌های اصلی و فرعی و روستایی به صورت مستمر پس از انجام برنامه‌ریزی‌های لازم وعقد قرارداد با پیمانکاران ذیصلاح روند احداث پروژه‌های مذکور اجرایی می‌شود . با تلاش‌های انجام شده در طی دوره چهارساله دولت تدبیر و امید بالغ بر ۶۲.۵ کیلومتر راه اصلی و ۵۴.۳ کیلومتر راه روستایی احداث شده است .

  رئیس شورای حمل‌و‌نقل استان مرکزی خاطرنشان کرد : تاکنون ۱۸۶۰ کیلومتر راه اصلی شامل (آزادراه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی) و ۴۴۰۸ کیلومتر راه روستایی شامل ( آسفالت ، شوسه و...) در استان مرکزی به عاملیت اداره‌کل راه وشهرسازی احداث شده و با توجه به اینکه این استان در مسیر کریدور شمال – جنوب و جنوب - مرکز کشور قرار دارد در سال‌های اخیر علیرغم محدودیت اعتبارات تخصیص یافته ، پروژه‌های متعددی را با هدف ارتقای هرچه بیشتر وضعیت شبکه راه‌های این استان کلید زده‌ایم .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  پایان رالی اتومبیلرانی کریدور شمال - جنوب با ورود به بندر شهید بهشتی چابهار

  پایان رالی اتومبیلرانی کریدور شمال - جنوب با ورود به بندر شهید بهشتی چابهار

  در مسیر بازگشت ، تیم رالی با ورود به ایران از مرز آستارا و عبور از شهر رشت، وارد تهران شدند . این رالی به عنوان نقطه پایانی پس از طی مسیر به سمت زاهدان ، در دو مسیر بندرعباس و چابهار ادامه یافت .

  |

  نظرات کاربران