در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح فاز نخست ترمینال تمام مکانیزه شماره ۴ غلات بندر امام خمینی


  همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندر امام‌خمینی عملیات خارج سازی مغروقه‌های کانال خور موسی آغاز می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه به استان خوزستان با حضور در بندر امام خمینی از چند پروژه مهم رونمایی می‌کند و در عین حال در نشستی صمیمی به گفت و‌گو با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مجتمع بندری امام خمینی (ره) می‌نشیند .

  امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد وزیر راه و شهرسازی به همراه هیئتی متشکل از محمد سعیدنژاد رییس سازمان بنادر و دریانوردی و معاونان وی به خوزستان سفر می‌کند تا با حضور در بندر امام خمینی(ره) از چند پروژه مهم بندری بهره‌برداری نماید .

  در همین راستا مدیر روابط عمومی بندر امام خمینی گفت : وزیر راه و شهرسازی در این سفر از روند پیشرفت پروژه کارخانه نورد فولاد (شرکت سنگین تن)بازدید میکند . هم‌چنین چند پروژه‌ی سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی شامل پروژه‌های احداث و بهره برداری از مخازن نگهداری روغن‌های خوراکی وارداتی ، صادراتی و ترانزیتی (شرکت گلبرگ بهاران) و هم‌چنین احداث و بهره برداری از مخازن نگهداری فرآورده‌های نفتی سبک و سنگین شرکت جهان مخزن فارس با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح خواهد شد .

  هم‌چنین قرار است ۳ دستگاه برج تخلیه غلات به عنوان فاز نخست ترمینال تمام مکانیزه شماره ۴ غلات  (شرکت نظم آفرینان صنعت سهند) با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری برسد .

  شروع عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی و نوسازی خطوط ریلی داخلی مجتمع بندری امام خمینی (ره) (محور B ) از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی و هم چنین به آب اندازی و بهره برداری از قایق گشت دریایی یگان حفاظت مجتمع بندری ‌امام خمینی (ره) از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان و حضور در بندر امام خمینی است .

  به گفته مدیر روابط عمومی بندر امام خمینی همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندر امام‌خمینی عملیات خارج سازی مغروقه‌های کانال خور موسی آغاز می‌شود .
  مطالب مرتبط

  تمهیدات سازمان بنادر و دریانوردی برای افزایش صادرات از بنادر شمالی کشور

  تمهیدات سازمان بنادر و دریانوردی برای افزایش صادرات از بنادر شمالی کشور

  قراردادهایی که امروز در بنادر داریم تا مدت چهل سال است و صرفا برای ما مهم این است که واردات و صادرات دریایی داشته باشند؛ یعنی اگر واردات و صادرات از/ به دریا نباشد ، قطعاً این کارخانه‌ها باید در شهرک‌های صنعتی سرزمین اصلی حضور یابند .

  |

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  یکی از مزیت‌های مهم تکمیل کریدور شمال - جنوب این خواهد بود که تجار و بازرگانان کشورهای پیرامونی و جمهوری اسلامی ایران می‌توانند ارتباطات تنگاتنگ و گسترده‌تری با یکدیگر برقرار کنند .

  |

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  ارائه خدمات الکترونیکی و فعالیت های مبتنی بر فناوری از سالها پیش تاکنون در این اداره کل در حال انجام است و نرم افزارهایی نظیر سامانه جامع دریایی ، سامانه جامع کانتینری موسوم به CCS و سامانه جامع کالاهای جنرال کارگو موسوم به GCOMS بخش زیادی از نیازها و دغدغه های مشتریان را برطرف ...

  |

  نظرات کاربران