در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • شتاب ببیشتر در پروژه احداث بزرگراه کردکوی – بندر ترکمن


  عملیات اجرایی این پروژه شامل تکمیل بیس و ساب بیس ، تعریض ابنیه فنی (پل‌ها و آبروها) و اسفالت باند رفت و برگشت محور موجود ذکر شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گلستان از شتاب بیشتر پروژه تعریض محور کردکوی _ بندر ترکمن در سال ۹۶ با پیگیری‌های به عمل آمده در سطح استان و ملی این اداره کل خبر داد .

  علی‌اکبر شاهینی در آغاز تعریض پل ۵ دهنه رودخانه قره‌سو در این محور به پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره کل گفت : احداث بزرگراه حدفاصل شهرستان‌های کردکوی – بندر ترکمن از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی استان است که در صدد هستیم امسال در صورت تخصیص اعتبار به‌موقع آن را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم و آغاز تعریض پل قره‌سو با ۵ دهنه پنج متری در دو باند رفت و برگشت در این راستا است .

  وی طول این محور را ۱۰ کیلومتر عنوان کرد و افزود : تاکنون این پروژه به‌طور میانگین ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان گلستان عملیات اجرایی این پروژه را شامل تکمیل بیس و ساب بیس ، تعریض ابنیه فنی (پل‌ها و آبروها) و اسفالت باند رفت و برگشت محور موجود ذکر کرد .

  شاهینی افزود : با اتمام عملیات تعریض پل ۵ دهنه پنج متری رودخانه قره‌سو ، تعریض ابنیه و فنی کل محور پایان می‌پذیرد و مراحل بعدی پروژه ادامه خواهد داشت .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان گلستان ، حجم ترافیک بالا ، کاهش زمان سفر و صرفه‌جویی در سوخت و افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات را از جمله دلایل اجرای این پروژه بیان کرد .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران