در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اجرای ساخت ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان کردستان


  در استان کردستان پیمانکاران خوبی داریم که تعصب ویژه‌ای نیز به استان دارند و همین امر نقطه قوت و سرمایه ما در اجرای پروژه‌ها است و با جرأت می‌توان گفت که ۹۵ درصد از برندگان مناقصات پروژه‌های راه و شهرسازی پیمانکاران بومی هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت : هم‌اکنون در استان کردستان ساخت ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در حال اجرا است .

  شهرام ملکی با اشاره به اینکه از ۶۱۰۰ کیلومتر راه روستایی استان ، حدود ۲۸۴۰ کیلومتر آن آسفالته است ، گفت : درصد برخورداری ما از راه آسفالته ۴۶ درصد است در حالی که این برخورداری در سطح کشوری میانگینی بالغ بر ۶۰ درصد دارد و فاصله ما با میانگین کشوری متأسفانه بسیار زیاد است .

  وی افزود : برای جبران این کمبود و رسیدن به میانگین کشوری خوشبختانه در یک سال گذشته اقدامات خبری انجام شده که می‌توان به تعیین تکلیف و به مناقصه گذاشتن ۴۳۰ کیلومتر راه روستایی جدید اشاره کرد .

  مدیرکل راه و شهرسازی کردستان ادامه داد : در این مدت شرایطی را فراهم کرده‌ایم که در شهرستان‌هایی که برخورداری آن‌ها کمتر است بیشترین مناقصات را داشته باشیم . با اجرای ۳۳۰ میلیارد تومان مناقصه جدید هم‌اکنون ساخت و بهسازی  ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در کردستان در حال اجرا است .

  وی در ادامه به ظرفیت‌های استان در بخش به پیمانکاری اشاره کرد و گفت : خوشبختانه در استان کردستان پیمانکاران خوبی داریم که تعصب ویژه‌ای نیز به استان دارند و همین امر نقطه قوت و سرمایه ما در اجرای پروژه‌ها است و با جرأت می‌توان گفت که ۹۵ درصد از برندگان مناقصات پروژه‌های راه و شهرسازی پیمانکاران بومی هستند .
  مطالب مرتبط

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  تحویل زمین راه روستایی ابگرم یله گنبد انجام گرفته و عملیات بازگشایی ، تعریض ، زیرسازی و اجرای ابنیه شامل ۲۰ رشته لوله و ۱۰ دستگاه پل زیرسازی و آسفالت ۷ کیلومتر از راه روستایی مذکور آغاز گردیده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد ...

  |

  نظرات کاربران