در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • استفاده از دستگاه اسکنر جاده ای در جاده های خراسان شمالی


  دستگاه اسکنر سطح جاده یکی از موضوعات مهم کشور است که می‌تواند خرابی‌های سطح جاده را که چندین سال استفاده شده برداشت کرده و تمام خرابی‌های سطح رویه‌های آسفالت را نشان دهد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، دستگاه اسکنر سطح جاده برای اولین بار وارد استان خراسان شمالی شد و محورهای چمن بید - آشخانه و بجنورد - اسفراین و بالعکس را اسکن کرد .

  بدیعی مقدم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : این ماشین خرابی‌های عمق جاده تا حدود ۲۵cm را با سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت و عرض حدود ۳/۷ متر برداشت کرده و کمتر از ۳ دقیقه اطلاعات را پردازش می‌کند و افتخار بزرگی است که ما یازدهمین کشور هستیم که مجهز به این تکنولوژی شده‌ایم .

  بدیعی مقدم افزود : یکی از موضوعات مهم سرفصل نگهداری راه‌ها، رویه‌های آسفالت است که در سطح جاده‌ها وجود دارد و به منظور تردد وسایل نقلیه نیاز است که همیشه سطحی مناسب بر اساس مشخصات راه و نوع راه داشته باشیم و برای اینکه بتوانیم وضعیت و خرابی راه‌ها را در رویه آسفالت تشخیص بدهیم ماشین اسکنر سطح جاده با دقت بالا و با مدیریت زمان این موارد را برداشت می‌کند .

  دستگاه اسکنر سطح جاده یکی از موضوعات مهم کشور است که می‌تواند خرابی‌های سطح جاده را که چندین سال استفاده شده برداشت کرده و تمام خرابی‌های سطح رویه‌های آسفالت را نشان دهد و بر اساس اطلاعات این دستگاه می‌توان نحوه ترمیم ، مرمت و بهسازی رویه‌های آسفالت را با دقت بالا انجام داد .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران