در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم افزایش درآمد در شرکت راه آهن


  مدیریت یکپارچه از جمله مباحثی است که مدیران بایستی برای دستیابی به آن تلاش مضاعف داشته باشند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر عامل شرکت راه آهن بر افزایش در آمد و مدیریت درست هزینه در شرکت راه آهن تاکید کرد .

  سعید محمدزاده در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران راه آهن گفت : توجه ویژه به موضوع ارتقای ایمنی به عنوان یک اصل اساسی بایستی در دستور کار مدیران قرار گیرد .

  وی خواستار سفر و ماموریت مدیران به مناطق مختلف توسط قطار شد تا مسائل و مشکلات موجود شناسایی تادر جهت رفع آن اقدام شود . اگر ما در راه آهن خواهان افزایش بهره وری و سرعت هستیم باید به موضوع ارتقای ایمنی در محدوده ایستگاه ها توجه کنیم . مدیریت یکپارچه از جمله مباحثی است که مدیران بایستی برای دستیابی به آن تلاش مضاعف داشته باشند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت : مدیران برای فعالیت ها و پروژه های خود گزارش های توجیه فنی ارائه دهند . وی بر افزایش درآمد و مدیریت هزینه تاکید کرد و همچنین جذب بار و توجه به خطوط فرعی را از اولویت های کاری دانست .

  گفتتی است ؛ در این جلسه مدیران برنامه های خود را در زمینه های مختلف از جمله بهره وری ارائه کردند .
  مطالب مرتبط

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  طی این سال‌ها خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات جدی در زمینه توسعه حمل‌ونقل ریلی رخ داده است . به‌صورت متوسط طی سال‌های گذشته بیش از ۱ میلیارد دلار به‌طور مستقیم از جانب دولت در حمل‌ونقل ریلی سرمایه‌گذاری شده است و این جدا از سرمایه‌گذاری‌هایی است که از طریق سایر ...

  |

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  خط ریلی گرمسار - اینچه برون یکی از مهمترین پروژه های ریلی برای حمل بارهای ترانزیتی در محور شرق دریای خزر است که از چهار استان ایران عبور می کند . ارتقای ایمنی یکی از مهمترین شاخص های این مسیر ریلی است و راه آهن روسیه با همه امکانات ، ایمنی آن را به طور کامل تضمین می کند .

  |

  نظرات کاربران