در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۳ طرح عمرانی و راهسازی گچساران در دولت یازدهم


  طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار ، محور گچساران - بابا کلان - بی بی حکیمه با ۶۰۰ میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت : یک هزار و ۳۴۹ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید در زمینه راه‌های این شهرستان هزینه شد .

  اسماعیل احمدی رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت : این میزان اعتبار برای اجرای ۱۳ طرح عمرانی در مناطق مختلف این شهرستان هزینه شد . این طرح‌ها در زمینه راه‌های روستایی ، بهسازی و آسفالت جاده‌ها ، روشنایی محورها ، ساخت کنارگذر و محورهای این شهرستان اجرا شد . ۳۵ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال در دولت یازدهم در زمینه آسفالت راه‌های روستایی فاقد آسفالت ، ساخت راه روستایی رودبال ، تکمیل جاده جهادآباد به شیخ خواجه و بیزگه و بهسازی جاده نیمدور - اسپر و موگ هزینه شد .

  وی افزود : طرح تأمین روشنایی جاده گچساران - امامزاده جعفر با ۶ میلیارد ریال اعتبار ، اجرای عملیات راهداری گچساران با ۱۰ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال و ساخت کنارگذر شهر دوگنبدان با ۲۸ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید اجرا شد . هم‌اینک طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار ، محور گچساران - بابا کلان - بی بی حکیمه با ۶۰۰ میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست .

  وی ، طول راه‌های روستایی گچساران را ۴۰۵ کیلومتر ذکر کرد و گفت : بیش از یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال برای نگهداری راه‌های روستایی این شهرستان در سال گذشته اختصاص یافت .

  ۲۰ طرح عمرانی بخش راه و شهرسازی در مناطق مختلف شهرستان گچساران با اعتباری افزون بر ۱۵۸ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال در دست اجراست .

  ۴۰۵ کیلومتر راه روستایی ، ۲۷ کیلومتر چهارخطه، ۹۰ کیلومتر راه اصلی و ۱۷۶ کیلومتر راه فرعی در شهرستان گچساران وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  انجام برنامه ریزی های لازم برای تجهیز و ساخت مرز جدید رسمی گیله سردشت

  انجام برنامه ریزی های لازم برای تجهیز و ساخت مرز جدید رسمی گیله سردشت

  طی ۱۰ماهه امسال نزدیک به ۱۰ میلیون نفر تردد از پایانه های مرزی استان ثبت شده است که بیشترین تردد مرتبط به پایانه مرزی بازرگان بوده و به لحاظ ترانزیتی یک دهم ترانزیت کل کشور نیز از طریق این پایانه مرزی انجام می شود .

  |

  نظرات کاربران