در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۳ طرح عمرانی و راهسازی گچساران در دولت یازدهم


  طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار ، محور گچساران - بابا کلان - بی بی حکیمه با ۶۰۰ میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت : یک هزار و ۳۴۹ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید در زمینه راه‌های این شهرستان هزینه شد .

  اسماعیل احمدی رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت : این میزان اعتبار برای اجرای ۱۳ طرح عمرانی در مناطق مختلف این شهرستان هزینه شد . این طرح‌ها در زمینه راه‌های روستایی ، بهسازی و آسفالت جاده‌ها ، روشنایی محورها ، ساخت کنارگذر و محورهای این شهرستان اجرا شد . ۳۵ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال در دولت یازدهم در زمینه آسفالت راه‌های روستایی فاقد آسفالت ، ساخت راه روستایی رودبال ، تکمیل جاده جهادآباد به شیخ خواجه و بیزگه و بهسازی جاده نیمدور - اسپر و موگ هزینه شد .

  وی افزود : طرح تأمین روشنایی جاده گچساران - امامزاده جعفر با ۶ میلیارد ریال اعتبار ، اجرای عملیات راهداری گچساران با ۱۰ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال و ساخت کنارگذر شهر دوگنبدان با ۲۸ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید اجرا شد . هم‌اینک طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار ، محور گچساران - بابا کلان - بی بی حکیمه با ۶۰۰ میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست .

  وی ، طول راه‌های روستایی گچساران را ۴۰۵ کیلومتر ذکر کرد و گفت : بیش از یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال برای نگهداری راه‌های روستایی این شهرستان در سال گذشته اختصاص یافت .

  ۲۰ طرح عمرانی بخش راه و شهرسازی در مناطق مختلف شهرستان گچساران با اعتباری افزون بر ۱۵۸ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال در دست اجراست .

  ۴۰۵ کیلومتر راه روستایی ، ۲۷ کیلومتر چهارخطه، ۹۰ کیلومتر راه اصلی و ۱۷۶ کیلومتر راه فرعی در شهرستان گچساران وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  سال گذشته رتبه سوم لکه‌گیری و روکش آسفالت در کشور را کسب کردیم و امسال در مجموع با انجام حدود ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت ، لکه‌گیری ، کارهای ایمنی و ... به صورت امانی و پیمانی ، رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم .

  |

  نظرات کاربران