در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۱۳ درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های خراسان شمالی


  بر اساس این آمار ، محور بجنورد - شیروان با تعداد ۹۷۹۴۸۷ وسیله نقلیه ، پرترددترین محور استان و محور سنخواست - جاجرم با تعداد ۴۷۵۳۷ وسیله نقلیه کمترین تردد را داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در ۲ ماهه نخست سال ۹۶ تردد وسایل نقلیه در محورهای استان خراسان شمالی ۱۳ درصد افزایش داشته است .

  بر اساس آمار و اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های ترددشمار آنلاین نصب شده توسط اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی ، علی‌اصغر بدیعی مقدم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان کرد : تردد وسایل نقلیه در ۳۸ محور استان در ۲ ماهه نخست سال ۹۶ به میزان ۱۳۶۳۸۴۳۳ است که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۵، ۱۳ درصد افزایش داشته است .

   ۱۲/۱۱ درصد این ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین و ۸۶/۶ درصد این ترددها مربوط به وسایل نقلیه سبک بوده و بر اساس این آمار ، محور بجنورد - شیروان با تعداد ۹۷۹۴۸۷ وسیله نقلیه ، پرترددترین محور استان و محور سنخواست - جاجرم با تعداد ۴۷۵۳۷ وسیله نقلیه کمترین تردد را داشته است . بیشترین تردد در ساعات ۱۶ الی ۱۸ بوده است.
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران