در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری‌ جلسه هم اندیشی با شرکت های راهبری رجا


  تابلوی رجا راهبران هستند ، اگر این تابلو مثبت باشد برای رجا هم مثبت است و اگر این تابلو منفی باشد بدون شک برای رجا هم منفی خواهد بود و بر این اساس وظایف شرکت های راهبری سنگین شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، به منظور هم اندیشی و ایجاد هماهنگی برای خدمات دهی مطلوب همچنین افزایش رضایت مندی مسافران ، جلسه‌ی هم‌اندیشی و ارزیابی خدمات ، تجهیزات و ایمنی قطارهای شرکت رجا برگزار شد .

  این جلسه با حضور سرپرست معاونت اجرایی و مدیران مرتبط در شرکت رجا و راهبری ها برگزار شد که در ابتدا مدیرکل اعزام و خدمات راهبری همچنین معاون ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات رجا در خصوص نتایج بررسی نقاط قوت شرکت های راهبری و چگونگی حرکت به سمت بهبود توضیحاتی ارائه کردند .

  در ادامه نماینده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) بر اساس نتیجه عملکرد در فعالیت ها ، امتیاز ارزیابی حوزه های راهبری ، حوزه فنی و امتیاز نهایی شرکت رجا گزارشی ارائه کرد .

  محسن یاوری سرپرست معاونت اجرایی نیز ضمن تشکر از زحمات و خدمات شرکت های راهبری در ایام پیک نوروزی ، با ابراز خوشحالی از عقد قرارداد جدید گفت : سابقه ی زیاد و آشنایی شرکت های راهبری به همه ی زیر و بم های امور راهبری قطارها و آگاهی از وضعیت فعلی رجا ، از ویژگی های خوب در قرارداد جدید است .

  یاوری یکی دیگر از ویژگی های خوب قرارداد جدید را واگذاری امور فنی قطارها به خود راهبرها بیان کرد و افزود : تابلوی رجا راهبران هستند ، و اگر این تابلو مثبت باشد برای رجا هم مثبت است و اگر این تابلو منفی باشد بدون شک برای رجا هم منفی خواهد بود و بر این اساس وظایف شرکت های راهبری سنگین شده است و باید شرکت ها دقت کافی در انجام امور قطارها داشته باشند تا خدمات با کیفیت عالی ارائه و رضایت مشتری جلب شود .

  وی با اعلام این که دیگر مثل گذشته نیست و الان حق انتخاب مسافر بیشتر شده و اصلاً مجبور نیست وضعیت بد قطارها را تحمل کند خاطر نشان کرد: اگر همت نکنید و خدمات شما مناسب نباشد و به واسطه ی آن نارضایتی بوجود بیاید طبیعتاً هم رجا و هم شرکت های راهبری ضرر خواهند کرد، زیرا دیگر مسافر آگاه است و به تمام جزئیات و مشکلات خدمات دهی دقت می کند و در صورت کمبود و کاستی، هزینه ی خسارت خود را مطالبه می کند . با اتفاقات خوبی که در رجا افتاده است ان شاء الله آینده ی روشنی در انتظار این شرکت است .

  وی با اشاره به افزایش سرمایه ی رجا گفت : خوشبختانه با تلاش های مدیران ارشد شرکت و توجه و عنایت دولت ، با رایزنی های صورت گرفته توسط وزیران تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی حداقل یک ردیف بودجه برای قطارهای حومه ای تخصیص یافته است که با این اتفاقات خوب وضعیت رجا رو به بهبود خواهد بود . مذاکرات نهایی یکصد دستگاه واگن انجام شده و بزودی شاهد ورود این واگن ها به ناوگان ریلی رجا خواهیم بود و تا یکی دو ماه آینده ، ۸ دستگاه واگن پلور سبز و پارسی نیز به ناوگان رجا اضافه خواهد شد .

  سرپرست معاونت اجرایی رجا با ابراز خرسندی از ورود هلدینگ گردشگری تأمین به موضوعات رجا و توجه و عنایت ویژه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و اصرار ایشان بر کمک به رجا اظهار کرد : امیدواریم روزی برسد که صنعت ریلی رونق بیشتری پیدا کند و با تلاش مجموعه ی رجا، شرکا و عرصه ی ریلی ؛ شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون صنعت ریلی و خدمات دهی باشیم .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران