در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی در احداث محور فنوج به تنگه سرحه


  این مسیر باعث بیرون آمدن فنوج از بن‌بست و نزدیک شدن این شهر به شهرستان‌های ایرانشهر ، چابهار و نیکشهر می‌شود ، با بهره‌برداری از این مسیر مواصلاتی ، بیش از ۹ هزار خانوار از نعمت آن بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس راه و شهرسازی فنوج گفت : احداث مسیر استاندارد فنوج به تنگه سرحه در حال حاضر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  پیرمحمد داوودی افزود : این مسیر از سال ۸۸ شروع شده و تاکنون برای رسیدن به ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی ، ۸ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است .

  وی در خصوص تفاوت هزینه‌ها تصریح کرد: این تفاوت به خاطر افزایش فهرست‌بها، افزایش قیمت مصالح و دستمزد کارگران و غیره با هم متفاوت است . با توجه به برآورد انجام شده، ۴۰ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل این پروژه مورد نیاز است که در صورت تخصیص ، این پروژه جان تازه‌ای گرفته و به سرعت روند تکمیل خود را طی می‌کند . با احداث این مسیر ، راه رسیدن مردم فنوج به شهرهای ایرانشهر ، چابهار ، نیکشهر بیش از ۶۵ کیلومتر نزدیک‌تر می‌شود .

  این مسئول تصریح کرد : این مسیر باعث بیرون آمدن فنوج از بن‌بست و نزدیک شدن این شهر به شهرستان‌های ایرانشهر ، چابهار و نیکشهر می‌شود ، با بهره‌برداری از این مسیر مواصلاتی ، بیش از ۹ هزار خانوار از نعمت آن بهره‌مند خواهند شد . در سال‌های گذشته به تناسب اعتبار تخصیص داده شده ، روند تکمیل این پروژه پیگیری شده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  این مانور با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان شهرستان ایرانشهر از جمله آتش‌نشانی جمعیت هلال‌احمر مرکز امداد و فوریت‌های پزشکی فرماندهی نیروی انتظامی فرماندهی پلیس‌راه جنوب استان برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران