در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تشریح مزایای زیرگذر ۱۵ خرداد از زبان وزیر راه و شهرسازی


  سرعت اجرای این پروژه اقدام بسیار بزرگی محسوب می‌شود زیرا به قول مسئولان راه‌آهن اجرای چنین پروژه‌ای اگر در دوره قبل انجام می‌گرفت، ۳ سال به طول می‌انجامید . 

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد در مدت ۶ ماه بیان داشت : بنا به گفته دست‌اندرکاران راه‌آهن اگر این پروژه در دولت دهم انجام می‌شد ۳ سال به طول می‌انجامید .

  عباس آخوندی در حاشیه بازدید از زیرگذر ۱۵ خرداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت : منطقه جنوب غرب و جنوب شرق تهران به لحاظ جمعیت و ترافیک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است . از این رو هدفی که بنده طی این مدت ترغیب کرده و می‌کنم اتصال ریلی مردم منطقه به مرکز تهران است . خوشبختانه این پروژه انجام شده و خطوط سوم و چهارم راه‌آهن نیز در دست اجرا قرار دارد تا اتصال گرمسار - ورامین - پاکدشت به سمت تهران برقرار شود .

  آخوندی پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد را یکی از پروژه‌های مهم خواند و گفت : ۴ خط گرم راه‌آهن مانند تهران - مشهد هر ۱۰ دقیقه یکبار از روی آن عبور می‌کنند و در بخش جاده‌ای نیز پروژه در مرحله نهایی قرار دارد و هم‌اکنون در حال تهیه مقدمات آسفالت آن هستیم . سرعت اجرای این پروژه اقدام بسیار بزرگی محسوب می‌شود زیرا به قول مسئولان راه‌آهن اجرای چنین پروژه‌ای اگر در دوره قبل انجام می‌گرفت ، ۳ سال به طول می‌انجامید . 

  وی با اشاره به زمان تحویل پروژه تاکید کرد : نمی‌خواهم به مردم قول واهی دهم لذا این پروژه سر موعد افتتاح می‌شود و مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد . زیرگذر ۱۵ خرداد برای مردم ورامین ، شرکت راه‌آهن ، حوزه شهری و ارتقای ایمنی و حوزه ریلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند .
  مطالب مرتبط

  ایجاد درآمدهای پایدار با حضور بخش خصوصی در راه‌آهن

  ایجاد درآمدهای پایدار با حضور بخش خصوصی در راه‌آهن

  برای سرمایه‌گذاری ، بهره‌گیری از روش‌های خلاقانه و متنوع سازی تأمین منابع ، بسترسازی و تسهیل جذب سرمایه در راه‌آهن از بازارهای مختلف و همچنین جذب سرمایه به سمت زیرساخت‌ها موردتوجه دفتر سرمایه‌گذاری راه‌آهن است .

  |

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  طبق پیش‌بینی‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت راه‌آهن ، طی سه الی شش ماه آینده ساخت راه‌آهن قزوین - رشت به اتمام می‌رسد و سپس برای بهره‌برداری به شرکت راه‌آهن منتقل می‌شود .

  |

  تشریح اهداف برگزاری نشست برنامه ریزی توسعه فردی مدیران راه‌آهن

  تشریح اهداف برگزاری نشست برنامه ریزی توسعه فردی مدیران راه‌آهن

  این طرح از سال ۹۴ در شرکت راه‌آهن با شرکت مدیران کل و معاونین مدیرعامل شروع شد که در آن زمان ویژگی های و شایستگی های شغل مدیریتی شناسایی و به دنبال آن ویژگی های شخصیتی و مهارتی کلیه مدیران مورد ارزیابی قرار گرفت . به دنبال روشن شدن نتایج ارزیابی ، قرار شد تا در زمینه توسعه ...

  |

  نظرات کاربران