در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح کمربندی بهارستان ، رباط کریم و اسلامشهر در هفته دولت


  این پروژه از مصوبات سفر رئیس جمهوری در سال ۹۴ به استان تهران است . این پروژه در قالب قراردادی به مبلغ ۱۱۵ میلیارد تومان به طول ۳۰ کیلومتر منعقد شده است و در حال حاضر ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ معاون ساخت و توسعه راه‌های استان تهران از افتتاح ۴ کیلومتر از این پروژه حدفاصل محور و گذر واوان خبرداد و گفت : بهره‌برداری از این پروژه تاثیر قابل توجهی در ترافیک محدوده بهارستان ، رباط کریم و اسلامشهر دارد که باعث کاهش ترافیک جاده قدیم تهران - ساوه ، آزادراه تهران - ساوه و آزادراه تهران - قم دارد .

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شهداد کاوه معاون ساخت و توسعه راه‌های استان تهران در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه احداث کمربندی اسلامشهر - رباط‌ کریم اظهار داشت : این پروژه از مصوبات سفر رئیس جمهوری در سال ۹۴ به استان تهران است . این پروژه در قالب قراردادی به مبلغ ۱۱۵ میلیارد تومان به طول ۳۰ کیلومتر منعقد شده است و در حال حاضر ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  کاوه از افتتاح ۴ کیلومتر از این پروژه حدفاصل محور و گذر واوان خبرداد و گفت : بهره‌برداری از این پروژه تاثیر قابل توجهی در ترافیک محدوده بهارستان ، رباط کریم و اسلامشهر دارد که باعث کاهش ترافیک جاده قدیم تهران - ساوه ، آزادراه تهران - ساوه و آزادراه تهران - قم دارد .

  معاون ساخت و توسعه راه‌های استان تهران خاطرنشان کرد : از طرفی این کمربندی دسترسی شهرستان‌های مذکور به فرودگاه امام را تسهیل می‌کند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران