در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی اداره کل بنادر بوشهر برای حمایت از صادرکنندگان کالا


  این پایانه شامل ۲ پست اسکله برای شناورهای کوچک و ۲ پست اسکله برای شناورهای بزرگ است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به طول ۵۰۰ متری اسکله پایانه صادراتی مواد معدنی بوشهر ، مشارکت بیشتر بخش خصوصی را لازمه فعال‌شدن بخش صادرات بیان‌کرد و از آمادگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برای حمایت از صادرکنندگان کالا در بنادر استان خبر داد .

  با هدف ارتباط موثر و تعامل بیشتر با صاحبان کالا ، نشست مشترکی با حضور مسئولان اتاق بازرگانی استان بوشهر و ایران ، فعالان اتاق بازرگانی و صادرات استان بوشهر برگزار شد .

  در این نشست ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گزارش کاملی از عملکرد اداره کل در ارتباط با صادرات و برنامه‌های مرتبط در توسعه زیرساخت‌های دریایی و بندری ارایه نمود .

  بنچاری ، مشارکت بیشتر بخش خصوصی را لازمه فعال‌شدن بخش صادرات بیان کرد و از آمادگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برای حمایت از صادرکنندگان کالا در بنادر استان خبر داد . اجرای پروژه پایانه صادرات موادمعدنی استان بوشهر از جمله پروژه‌های مدنظر اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در راستای توسعه صادرات استان است که با تدابیر پیش‌بینی شده از سال گذشته زمینه اجرای آن فراهم شده است .

  بنچاری با اشاره به طول ۵۰۰ متری اسکله پایانه صادراتی مواد معدنی بوشهر ، بیان کرد : این پایانه شامل ۲ پست اسکله برای شناورهای کوچک و ۲ پست اسکله برای شناورهای بزرگ است .

  محمد مهدی بنچاری افزود : اجرای این پروژه و روند احداث آن وضعیت مطلوبی دارد . بر اساس برنامه زمان‌بندی مقرر شده این پروژه در نیمه نخست سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد . میزان سرمایه‌گذاری برای اجرای پایانه صادراتی مواد معدنی بندر بوشهر ۱۹۰ میلیارد ریال است که از طریق جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت پذیرفته است .
  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  ابلاغ آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  ابلاغ آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  نظر به ضرورت نگاه جامع و یکپارچه در جانمایی و بهره‌برداری از انواع مراکز لجستیک و ایجاد وحدت رویه در صدور مجوز تاسیس و بهره‌برداری از این مراکز «آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور» مصوب جلسه ۲۰۲ شواریعالی هماهنگی ترابری کشور مورخ ۱۳۹۷.۲.۳۰، ابلاغ می‌گردد .

  |

  نظرات کاربران