در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۶ درصدی تعداد واگن در راه آهن هرمزگان


  در این مدت جابجایی یک میلیون و۵۹۷ هزار و۵۷ تن محمولات اعم از ترانزیت ، نفتی و غیرنفتی انجام گرفته که این امر به وسیله ۲۴هزار و ۸۸۹ دستگاه واگن محقق شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه آهن هرمزگان اعلام کرد : تن کیلومتر مرزی راه آهن هرمزگان ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری از مرز ۲۵ میلیون تن کیلومتر گذشت .

  محمد پورفخری از رکورد جدید میزان تن کیلومتر مرزی در این اداره کل خبر داد گفت : طی روز ۱۹ اردیبهشت ماه ، ۲۵ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۱۸۰ تن کیلومتر مرزی در منطقه هرمزگان برای اولین بار به ثبت رسید . مهمترین بارهای تخلیه شده مواد معدنی ، کانتینر ، گوگرد صادراتی ، گوگرد روسی ، ترانزیت و بارهای بارگیری شده شامل مس ، کانتینر و مواد معدنی بوده است .

  پورفخری با تشریح عملکرد این اداره کل در خصوص حمل بار در فروردین ماه سال جاری اظهار داشت : از ابتدای سال جاری تا کنون شاهد رشد ۱۸ درصدی در زمینه تناژ و۶ درصدی در زمینه تعداد واگن در این اداره کل بوده ایم .

  وی خاطر نشان کرد : در این مدت جابجایی یک میلیون و۵۹۷ هزار و۵۷ تن محمولات اعم از ترانزیت ، نفتی و غیرنفتی انجام گرفته که این امر به وسیله ۲۴هزار و ۸۸۹ دستگاه واگن محقق شده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  در حال حاضر تولید کنندگان کشورمان معتقد هستند که صنعت کشور جوابگوی تولید ریل است و می توانند در تولید لکوموتیو و واگن با صنعت گران خارجی رقابت کنند از این رو نگاهمان برای تامین ریل باید به تولیدات داخلی باشد .

  |

  تمجید هند از کیفیت بالای جاده‌های ایران

  تمجید هند از کیفیت بالای جاده‌های ایران

  راه‌اندازی این کریدور موجب رونق اقتصادی و توسعه کشورهای پیرامون می‌شود . همچنین به اشتغال‌زایی ، توسعه اقتصادی و روابط تجاری کشورهای عضو کمک می‌کند .

  |

  نظرات کاربران