در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری دوره آموزشی مدیران شرکت‌های حمل ‌و نقل کالا در زنجان


  مباحثی مانند قوانین ومقررات ، ایمنی در حمل و نقل کالا ، مسایل فنی وسایل نقلیه همچنین حمل ونقل محمولات ترافیکی ، اسناد حمل ونقل درکنار آموزش مواردی چون حمل ونقل مواد خطرناک ، مهار بار در انواع وسایل نقلیه ، حقوق شهروندی و اخلاق حرفه‌ای دراین دوره آموزش داده شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اولین دوره آموزشی مدیران عامل و شعب شرکت‌های حمل و نقل کالای زنجان توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برپا شد .

  ایرج دست‌نشان ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در مراسم اختتامیه دوره آموزش مدیران عامل و شعب شرکت‌های حمل و نقل کالای جاده‌ای استان زنجان گفت : ضرورت آموزش این گروه از شاغلین حمل‌ونقل از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که می‌تواند در بهبود امور حمل ونقل عمومی برون شهری کالا بسیار موثر باشد . موضوع آموزش مدیران شعب شرکت‌های حمل‌ونقل به منظور آشنایی فعالان این عرصه با مقررات و مصوبات جدید و در راستای ابلاغیه سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در این اداره کل دنبال می‌شود و اولین دوره آن با حضور مدیران عامل و شعب شرکت‌های حمل و نقل کالای برون شهری استان برگزار شد .

  وی  تصریح کرد : مباحثی مانند قوانین ومقررات ، ایمنی در حمل و نقل کالا ، مسایل فنی وسایل نقلیه همچنین حمل ونقل محمولات ترافیکی ، اسناد حمل ونقل درکنار آموزش مواردی چون حمل ونقل مواد خطرناک ، مهار بار در انواع وسایل نقلیه ، حقوق شهروندی و اخلاق حرفه‌ای دراین دوره آموزش داده شد .

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای زنجان گفت : درصدد هستیم این دوره‌ها را برای مدیران عامل و مدیران شعب شرکت‌های حمل ونقل مسافری برون شهری استان نیز برگزار کنیم .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران