در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه دریایی بنادر خوزستان


  در امر خدمات رسانی به مشتریان ، راه های عملی و شیوه های مدیریتی به منظور ارتقاء کیفی و کمی خدمات رسانی به آنان و تسهیل در رفع مشکلات موجود ، برای تصویب نهایی در سازمان بنادر و دریانوردی ارائه گردید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ در نشست مشترک مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با مدیران دریایی بنادر خوزستان ، راهکارهای پیشنهادی برای رفع چالش ها و مسائل دریایی بنادر استان به منظور بهبود خدمات رسانی به مشتریان بررسی گردید .

  معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : طی سفر مهندس پسنده به مجتمع بندری امام خمینی(ره)، آخرین وضعیت دریایی این مجتمع  بزرگ بندری در بخش های مختلف خدمات رسانی به مشتریان به اطلاع وی رسید .

  گرایلو در ادامه افزود : در نشست مشترک مدیرکل امور دریایی و هیأت همراه با مدیران حوزه ی دریایی بنادر استان خوزستان ، پس از بررسی چالش ها، مسائل و نیازهای بنادر خوزستان در امر خدمات رسانی به مشتریان ، راه های عملی و شیوه های مدیریتی به منظور ارتقاء کیفی و کمی خدمات رسانی به آنان و تسهیل در رفع مشکلات موجود ، برای تصویب نهایی در سازمان بنادر و دریانوردی ارائه گردید .

  معاون دریایی و بندری ، بازدید میدانی از وضعیت شناورهای خدمات رسان و راهنمابر ، مشاهده ی روند های اجرایی در بخش های مختلف از جمله تعمیر و نگهداری ، بازرسی و کنترل کشتی ها ، آب نگاری و لایروبی را از دیگر برنامه های مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و هیأت همراه طی این سفر برشمرد .

  گرایلو همچنین در تشریح اهداف این نشست های مشترک و بازدید ها که با حضور مسئولین و کارشناسان مربوطه انجام شد ، تمرکز بر چالش های بخش های مختلف حوزه دریایی ، برطرف کردن نارسایی و کمبود ها در این بخش ها و تدوین برنامه بودجه بندی برای هزینه کرد به منظور رفع کمبودها را از اهم این اهداف عنوان نمود .




  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  یکی از مزیت‌های مهم تکمیل کریدور شمال - جنوب این خواهد بود که تجار و بازرگانان کشورهای پیرامونی و جمهوری اسلامی ایران می‌توانند ارتباطات تنگاتنگ و گسترده‌تری با یکدیگر برقرار کنند .

  |

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  ارائه خدمات الکترونیکی و فعالیت های مبتنی بر فناوری از سالها پیش تاکنون در این اداره کل در حال انجام است و نرم افزارهایی نظیر سامانه جامع دریایی ، سامانه جامع کانتینری موسوم به CCS و سامانه جامع کالاهای جنرال کارگو موسوم به GCOMS بخش زیادی از نیازها و دغدغه های مشتریان را برطرف ...

  |

  برگزاری هفتمین دوره مسابقات ورزشی ارگان‌های دریایی به میزبانی سازمان بنادر

  برگزاری هفتمین دوره مسابقات ورزشی ارگان‌های دریایی به میزبانی سازمان بنادر

  مسئولان ورزش ارگان‌های دریایی در این جلسه حضور پیدا می‌کنند و اطلاعات لازم جهت برگزاری ، تاریخ مسابقات ، رشته‌های موردنظر به مسئولان ارائه می‌شود و پس از آن با اعلام آمادگی ارگان‌های دریایی ، دستورالعمل مسابقات به تفکیک رشته‌ها تهیه و برای گروه‌های شرکت کننده ارسال ...

  |

  سازمان بنادر و دریانوردی عضو جدید ستاد مرکزی خدمات سفر

  سازمان بنادر و دریانوردی عضو جدید ستاد مرکزی خدمات سفر

  در ایام نوروز ۱۳۹۷ ، نصب و بهره برداری از ۹ فروند اسکله شناور مخصوص گردشگری دریایی در هرمزگان در دستور کار قرار گرفت و با این اقدام گام مهمی در مقوله توسعه گردشگری دریایی برداشته شد و امیدواریم این مدل توسعه زیرساختی در سایر بنادر جنوبی و شمالی کشور نیز مدنظر قرار گیرد .

  |

  اختصاص سوخت یارانه ای به لنج‌های کمتر از ۵۰۰ تن به شرط تردد در مسیرهای داخلی

  اختصاص سوخت یارانه ای به لنج‌های کمتر از ۵۰۰ تن به شرط تردد در مسیرهای داخلی

  بر اساس ماده ۵ آیین نامه اصلاحی ، کلیه شناور هایی که تا تاریخ ابلاغ آیین نامه به ثبت موقت رسیده باشند ، مشمول مزایا و تسهیلات این طرح می شوند و شناورهای ثبت موقت شده بعد از ابلاغ ، نمی توانند از آن استفاده کنند .

  |

  نظرات کاربران