در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش جابجایی کانتینری بندر شانگهای در سال جاری میلادی


  جابجایی سه میلیون و ۲۸ هزار TEU ماه آوریل نسبت به سه میلیون و ۴۳ هزار TEU ماه مارس سال جاری میلادی ، ۴.۶ درصد افت داشت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، بندر شانگهای چین جابجایی کانتینری بیشتری را در ماه آوریل سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به نمایش گذاشت .

  آمار و ارقام منتشر شده از سوی گروه بندری بین المللی شانگهای چین SIPG نشان داد ، شلوغ ترین بندر جهان جابجایی سه میلیون و ۲۸۰ هزار TEU را در ماه آوریل سال جاری میلادی به ثبت رساند که نسبت به سه میلیون و ۱۲۰ هزارTEU مدت مشابه در سال گذشته، رشد ۴.۹ درصدی را به همراه داشت .

  از سوی دیگر، جابجایی سه میلیون و ۲۸ هزار TEU ماه آوریل نسبت به سه میلیون و ۴۳ هزار TEU ماه مارس سال جاری میلادی ، ۴.۶ درصد افت داشت .

  این گزارش در پایان نوشت : از ماه ژانویه تا آوریل سال جاری میلادی ، بندر شانگهای چین جابجایی ۱۲ میلیون و ۶۷۰ هزار TEU را به ثبت رساند، رقمی که افزایش ۸.۷ درصدی را نسبت به ۱۱ میلیون و ۶۶۰ هزار TEU مدت مشابه سال گذشته، به نمایش می گذارد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت عمل به تعهدات در سانحه نفتکش ایرانی توسط چینی ها

  ضرورت عمل به تعهدات در سانحه نفتکش ایرانی توسط چینی ها

  از آنجا که مالک و کارکنان این شناور ایرانی هستند ، از طرف سازمان بنادر از مرکز تجسس و نجات بندر عباس با مرکز تجسس و نجات بندر شانگهای چین ارتباط گرفته شده و پیگیر وضعیت عملیات هستیم و از طرف چینی خواسته شده اگر به هر دلیل نمی‌تواند کمک کند از باقی کشورهای همجوار درخواست کمک کند ...

  |

  افزایش ۱۱ درصدی ترافیک کانتینری در مسیر آسیا

  افزایش ۱۱ درصدی ترافیک کانتینری در مسیر آسیا

  در ماه آگوست سال جاری میلادی میانگین سایز ۳۹ فروند کشتی در حال فعالیت در مسیر آسیا - ECSA با ظرفیت هشت هزار و ۹۵۵ TEU نسبت به ماه آگوست سال گذشته با ۳۷ فروند شناور رشد ، دو درصد رشد داشت .

  |

  نظرات کاربران