در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رضایت کامل از بهره‌برداری آزمایشی باند جدید فرودگاه مهرآباد


  فرودگاه بین‌المللی مهرآباد پتانسیل فراوانی برای توسعه و ارتقاء خدمات داشته و دارد زیرا بیش از یک‌سوم از پروازهای کشور از این فرودگاه انجام می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، به‌دنبال بهره‌برداری آزمایشی باند بهسازی شده فرودگاه مهرآباد از ماه گذشته ٬ معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها از این باند بازدید و دستورات لازم برای بهره‌برداری کامل و رسمی از باند دوم پرترافیک‌ترین فرودگاه ایران را ارایه کرد .

  سعید اکبری ؛ معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و حمید حاجی بیگی ؛ مدیرکل ایمنی و آتش‌نشانی طی بازدید از سطوح پروازی فرودگاه پایتخت ، اقدامات لازم برای بهره‌برداری از باند ۲۹ راست را یادآور شدند .

  اکبری در بازدید از باند فرودگاه مهرآباد گفت : این باند به‌عنوان باند پروازی تمام بتنی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار است و در زمان بهره‌برداری آزمایشی آن در ماه گذشته ، رضایت صددرصدی خلبانان و بهره‌برداران از آن در نظرسنجی نمایان شد . فرودگاه بین‌المللی مهرآباد پتانسیل فراوانی برای توسعه و ارتقاء خدمات داشته و دارد زیرا بیش از یک‌سوم از پروازهای کشور از این فرودگاه انجام می‌شود . بنابراین ، همتی مضاعف در بهره‌برداری استاندارد و ایمن از سطوح پروازی را می‌طلبد .

  معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در این بازدید علاوه بر روند اجرای پروژه باند بتنی ، از اداره ایمنی زمینی و تجهیزات آن بازدید کرد . اکبری هدف از این بازدید را بررسی وضعیت سیستم‌های مختلف هوانوردی ، رعایت استانداردها و فرآیند بهسازی باند ۲۹ بیان کرد .

  حاجی بیگی مدیرکل ایمنی و آتش‌نشانی نیز در این بازدید ضمن بیان عملکرد تجهیزات جدید و معرفی قابلیت‌های بروزترین خودروهای آتش‌نشانی دنیا به معاون عملیات هوانوردی ، گفت : همواره فرودگاه مهرآباد نیروهای زبده و از جان‌گذشته‌ای داشته اما تأکید ما بر تجهیز این اداره است و در این راستا شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت اعزام در فرودگاه اصفهان و اهواز و شیراز و همدان و کرمان و یزد و بیرجند و بندر عباس و رشت توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و در فرودگاه‌های مشهد ، گرگان ، ساری ، تبریز ، ارومیه ، زاهدان ، کرمانشاه و اردبیل توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد .

  |

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  حج تمتع امسال با پروازهای تابستانی مصادف است . بنابراین لازم است که فرودگاه‌ها ، شرکت‌های هواپیمایی و هم سایر سرویس دهندگان مانند پلیس فرودگاه‌ها ، سپاه حفاظت هواپیمایی ، واحد سوختگیری ، هندلینگ و ... خود را به صورت مضاعف آماده کرده تا بتوانند به زائرین بیت الله حرام خدمت ...

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران