در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تسهیل پیگیری درخواست‌های شهروندان با سامانه شهراه


  سامانه شهراه امکانی فراهم کرده که شهروندان نظرات و انتقادات و پیشنهادهای خود را در حوزه‌های مختلف خصوصا راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، گزارش دهند و با دریافت کد رهگیری ، نتیجه آن را پیگیری کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس گفت : طراحی و راه‌اندازی سامانه "شهراه" توسط وزارت راه و شهرسازی از دست‌آوردهای مهم این وزارتخانه در حمایت از حقوق شهروندی است .

  علی‌رضا سیاه‌پور با بیان اینکه حمایت از حقوق شهروندی یکی از دغدغه‌های مهم وزارت راه و شهرسازی است ، گفت : سامانه شهراه پیگیری درخواست‌های شهروندان را تسهیل کرده است .

  او با یادآوری اینکه سامانه شهراه امکانی فراهم کرده که شهروندان نظرات و انتقادات و پیشنهادهای خود را در حوزه‌های مختلف خصوصا راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، گزارش دهند و با دریافت کد رهگیری ، نتیجه آن را پیگیری کنند .

  سیاهپور ، ایجاد این سامانه را گامی برای شفافیت ارتباط مردم و دستگاه‌های اجرایی و مسئولان دانست و گفت : شهروندان با ورود به سامانه شهراه به نشانی اینترنتی www.shahrah.mrud.ir  امکان ثبت درخواست و خدمت مورد تقاضای خود را خواهند داشت .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران