در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ابقای مه‌آبادی در سمت مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها تا دو سال دیگر


  مه‌آبادی از ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ تاکنون رئیس هیئت مدیره و همچنین مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران بوده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رحمت‌اله مه‌آبادی در آخرین مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران از سوی اعضای مجمع به عنوان عضو هیئت مدیره و با توجه به پیشنهاد اعضای هیئت مدیره شرکت، دوباره به عنوان مدیرعامل منسوب شد .

  براساس تایید اعضای این مجمع که شامل عباس آخوندی ، وزیر راه‌وشهرسازی و رئیس مجمع عمومی ، علی طیب‎نیا ، وزیر امور اقتصادی و دارایی و عضو مجمع عمومی ٬ محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عضو مجمع عمومی و محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت ٬ معدن و تجارت و عضو مجمع عمومی می‌شود ، به استناد ماده ۱۳ اساسنامه شرکت ، با انتخاب مجدد آقایان رحمت‌اله مه‌آبادی ، غلامحسین باقریان و حسین اکرمیان آرانی به عنوان اعضای اصلی و موظف هیئت مدیره برای مدت دو سال از تاریخ انقضای قبلی موافقت شده و سایر اعضای هیات مدیره آقای ابراهیم مرادی و خانم معصومه ابراهیمی هستند .

  گفتنی است ؛ مه‌آبادی از ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ تاکنون رئیس هیئت مدیره و همچنین مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران بوده است .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران