در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تخریب و سرقت تابلوهای ایمنی در سیستان و بلوچستان


  ۲۰ عدد تابلوهای الکترونیکی خورشیدی به سبب جلوگیری از برخورد خودروها با شتر در طول مسیرهای حوزه استحفاظی نصب شده بود که آن‌ها نیز تخریب و به سرقت رفته است که باعث افزایش تصادفات خودروها با شتر شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره ایمنی و حریم راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت : بیشترین آمار تخریب و سرقت تابلوهای ایمنی در حوزه راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان است .

  محمدرضا دشتی‌زاده اظهار کرد : بیشترین آمار تخریب و سرقت تابلوهای ایمنی را در حوزه جنوب سیستان و بلوچستان در کل کشور داریم . سال گذشته بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان خسارت در زمینه تخریب و سرقت انواع تابلوهای ایمنی ، مسیرنما و غیره به این اداره کل وارد شده است . تخریب و سرقت گاردریل و تابلوهای جدید نیز از دیگر مشکلات جنوب استان است .

  وی گفت : ۲۰ عدد تابلوهای الکترونیکی خورشیدی به سبب جلوگیری از برخورد خودروها با شتر در طول مسیرهای حوزه استحفاظی نصب شده بود که آن‌ها نیز تخریب و به سرقت رفته است که باعث افزایش تصادفات خودروها با شتر شده است .

  دشتی‌زاده بیان کرد : دو هزار عدد تابلوی علائم افقی بر روی زمین اجرا کرده‌ایم با هدف جلوگیری از سرقت علائم و هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی و روستایی راه و شهرسازی ایرانشهر را خط‌کشی کرده‌ایم تا ضمن ارتقا ایمنی محورها ، از بروز تصادفات احتمالی کاشته شود .
  مطالب مرتبط

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  این مانور با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان شهرستان ایرانشهر از جمله آتش‌نشانی جمعیت هلال‌احمر مرکز امداد و فوریت‌های پزشکی فرماندهی نیروی انتظامی فرماندهی پلیس‌راه جنوب استان برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران