در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۷ درصدی جابجایی در خط کانتینری OOCL


  بیشترین میزان درآمد برای OOCL در مسیر آسیااروپا با افزایش ۲۸.۹ درصدی حاصل شد و به ۲۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، خط کانتینری OOCL هنگ کنگ با شروعی پر قدرت در سال جاری میلادی توانست در سه ماه نخست هفت درصد رشد را در جابه جایی کانتینری تجربه کند .

  جابه جایی کانتینری در مسیر ترانس - پاسیفیک به ۳۹۳ هزار و ۴۶۹ TEU رسید که در مقایسه با سه ماه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی افزایش ۲۰ درصدی داشت . افزون بر آن ، مسیرهای آسیا/اروپا و ترانس - آتلانتیک به ترتیب شاهد جابه جایی ۲۵۱ هزار و ۲۸۹ TEU و ۱۰۰ هزار و ۸۶۱ TEU کانتینر بودند که خبر از افزایش ۱۷ و چهار درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته می دهد .

  از سوی دیگر ، جابه جایی کانتینری در مسیر فراآسیا/استرالیا با کاهش ۱.۶ درصدی روبه رو شد و به ۷۲۴ هزار و ۳۹۸ TEU در سه ماه نخست سال جاری میلادی رسید .

  بر همین اساس ، مقامات خط کانتینری OOCL در این باره می گویند : درآمد مجموع این خط با افزایش ۶.۴ درصدی همراه بود و از یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ به یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون دلار در سه ماه نخست سال جاری میلادی رسید .

  این گزارش ضمن اشاره به افزایش درآمد خط کانتینری OOCL ادامه داد : بیشترین میزان درآمد برای OOCL در مسیر آسیا/اروپا با افزایش ۲۸.۹ درصدی حاصل شد و به ۲۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسید .

  میانگین درآمد مجموع خط کانتینری OOCL به ازای هر TEU ۰.۶ درصد در سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت . همچنین ، ظرفیت بارگیری در این خط ۰.۹ درصد رشد داشت و فاکتور کلیِ بارگیری پنج درصد از آمار اعلام شده در سال ۲۰۱۶ میلادی پیشی گرفت .
  مطالب مرتبط

  افزایش جابه جایی کانتینری در بندر اینچئون

  افزایش جابه جایی کانتینری در بندر اینچئون

  در نیمۀ نخست سال جاری میلادی ، جابه جایی کانتینری به یک میلیون و ۴۷۰ هزار TEU رسید و پیش بینی ها خبر از رسیدن آن به یک میلیون و ۶۱۰ هزار TEU در نیمۀ دوم سال جاری میلادی می دهد .

  |

  نظرات کاربران