در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پهلوگیری بزرگترین کشتی کانتینری جهان در بندر تیانجین چین


  Madrid Maersk از طول ۳۹۹ و عرض ۵۸.۶ متر برخوردار است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کشتی کانتینری موسوم به Madrid Maersk بزرگترین کشتی کانتینری جهان در بندر تیانجین چین پهلو گرفت .

  بزرگترین کشتی کانتینری دنیا موسوم به Madrid Maersk با ظرفیت ۲۰ هزار و ۵۶۸ TEU - نخستین شناور نسل دوم Triple-E کشتیرانی مرسک دانمارک - در بندر تیانجین چین پهلو گرفت . Madrid Maersk از طول ۳۹۹ و عرض ۵۸.۶ متر برخوردار است .

  کشتی کانتینری مذکور جایگاه بزرگترین کشتی کانتینری جهان موسوم به MOL Triumph  با ظرفیت ۲۰ هزار و ۱۷۰ TEU که چند هفته گذشته به کشتیرانی MOL ژاپن تحویل داده شده بود ، ربود و خود در پله نخست بزرگترین کشتی کانتینری دنیا قرار گرفت .  

  لازم به ذکر است : کشتیرانی مرسک سفارش ساخت ۲۷ فروند شناور شامل ۱۱ فروند شناور نسل دوم Triple-E ، نه فروند کشتی کانتینری با ظرفیت ۱۵ هزار و ۲۲۶ TEU و هفت فروند کشتی کانتینری با ظرفیت سه هزار و ۵۹۶ TEU را به کشتی سازی دووی کره جنوبی داده است .
  مطالب مرتبط

  دیجیتالی شدن چشم اندازی برای صنعت کشتیرانی و لجستیک

  دیجیتالی شدن چشم اندازی برای صنعت کشتیرانی و لجستیک

  اگر بازیگردانان سنتی ، پدیده دیجیتالی شدن و نوآوری را که می تواند محصولات جدید به بازار عرضه کند را با اشتیاق نپذیرند ، فرصت عظیم تجارت های آنها رو به زوال خواهد کرد و رقبای جدید بازار از بیرون صنعت جایگزین قدیمی ها خواهند شد .

  |

  کاهش ضرر مالی در کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان

  کاهش ضرر مالی در کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان

  هاپاگ لوید توانست ، نتایج عملیاتی خود قبل از بهره ، مالیات و استهلاک را به ۳۶۰ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو در شش ماه نخست سال جاری نسبت به ۱۹۶ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو مدت مشابه سال گذشته ، افزایش دهد .

  |

  بزرگترین کشتی کانتینری جهان

  بزرگترین کشتی کانتینری جهان

  به گزارش پرتال جامع صنعت حمل و نقل ، بزرگترین کشتی کانتینربر جهان متعلق به شرکت کشتیرانی OOCL در هنگ کنگ می باشد که در کتاب گینس نیز ثبت شده است .

  |

  نظرات کاربران