در حال بارگذاری ...
 • ترانزیت ، عاملی جهت ارتقا امنیت کشور


  به گزارش پرتال جامع صنعت حمل و نقل در مصاحبه اختصاصی با مهندس محمدی معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، به مقوله اهمیت ترانزیت پرداختیم ، ایشان علاوه بر سمت خود، دانش آموخته دانشگاه عالی دفاع ملی می باشند و در حال دفاع از دکترای خود با رساله مرتبط بر امنیت و ترانزیت می باشند .

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  کمک به تجار و فعالان اقتصادی با بازنگری در تعرفه‌های بندری

  کمک به تجار و فعالان اقتصادی با بازنگری در تعرفه‌های بندری

  مشکل فعالان اقتصادی تنها به هزینه های بندر ختم نمی شود ، بلکه تجمیع هزینه های لجستیک بندر مشکلاتی برای فعالان اقتصادی ایجاد کرده است ، به عبارت ساده تر هزینه و کرایه حمل کالا توسط برخی از کشتی ها هم در زمینه صادرات و هم در زمینه واردات به صورت دلار محاسبه می شود .

  |

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  توسعه و تجهیز بندر چابهار ضرورتی اجتناب‌ناپذیر

  توسعه و تجهیز بندر چابهار ضرورتی اجتناب‌ناپذیر

  با اعمال و اجرایی نمودن تخفیفات موجود از قبیل تخفیف در حقوق ، عوارض و هزینه‌های بندری به کشتی‌های لاینر تا مرز ۹۰ درصد و تخفیف اجاره ثابت زمین در طرح‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت ، سرعت ، سهولت و کاهش هزینه‌های ترانزیت ، صادرات و واردات کالا در بندر چابهار محقق خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران