در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از مناطق سیل‌زده آذربایجان‌شرقی


  با تلاش راهداران و نیروهای امدادی از همان ساعات اولیه وقوع حادثه ، امدادرسانی به حادثه‌دیدگان آغاز شد و در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان به ویژه شهرستان عجب‌شیر و آذرشهر بازگشایی شده و تردد در آن‌ها جریان دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسولان استان آذربایجان‌شرقی از محورهای مواصلاتی و زیرساخت‌های آسیب‌دیده ناشی از سیل اخیر در شهرستان‌های عجب‌شیر و آذرشهر بازدید کردند .

  مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان که به نمایندگی از سوی وزیر راه و شهرسازی جهت رسیدگی به وضعیت راه‌ها و خسارات وارد شده به محورهای مواصلاتی مناطق سیل‌زده عازم استان آذربایجان‌شرقی شد ، ضمن ابلاغ پیام تسلیت دکتر آخوندی در خصوص فوت تعدادی از هم‌وطنان در این سانحه ، بر جبران سریع خسارت‌ها و آسیب‌های به بار آمده ناشی از سیل ۲ روز گذشته تأکید کرد .

  وی که در جلسه مدیریت بحران استان آذربایجان‌شرقی حضور یافت ، خاطرنشان کرد : با تلاش راهداران و نیروهای امدادی از همان ساعات اولیه وقوع حادثه ، امدادرسانی به حادثه‌دیدگان آغاز شد و در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان به ویژه شهرستان عجب‌شیر و آذرشهر بازگشایی شده و تردد در آن‌ها جریان دارد .

  این گزارش حاکی است در این سفر ، میرشفیع مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور راههای روستایی و معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان که مهندس کشاورزیان را همراهی می‌کردند از راه‌ها ، ابنیه فنی و راه‌های روستایی آسیب‌دیده از سیل، بازدید کردند .
  مطالب مرتبط

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  حضور ۲۹ شرکت در این نمایشگاه حاکی از زنده و پویا بودن آن است و ما به آینده صنعت ریلی خوشبین هستیم . البته در پایان این نمایشگاه یک گزارش کامل از قراردادهای منعقد شده در طول دوره برگزاری ارائه خواهد شد .

  |

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  نظرات کاربران