در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • خرید همزمان بلیت قطار و رزرو هتل از طریق سایت رجا


  متقاضیان سفر با قطارهای شرکت رجا از این پس می توانند با خرید بلیت قطار ، به صورت همزمان نسبت به رزرو هتل در شهر مقصد نیز اقدام کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در راستای ارائه تسهیلات سفر به هم وطنان گرامی ، برای نخستین بار در صنعت گردشگری کشور امکان همزمان خرید بلیت قطار و رزرو هتل از طریق وب سایت رجا مهیا و راه اندازی شد .

  سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا با اشاره به نو بودن این خدمت و تحولی در ارائه خدمات بسته سفر به مسافران افزود : این اقدام بر اساس تفاهم صورت گرفته بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و سامانه رزرو هتل پین تا پین صورت گرفته که بر این اساس امکان خرید همزمان بلیت قطار با رزرو هتل برای هموطنان عزیز فراهم شده است .

   محسن یاوری افزود : متقاضیان سفر با قطارهای شرکت رجا از این پس می توانند با خرید بلیت قطار ، به صورت همزمان نسبت به رزرو هتل در شهر مقصد نیز اقدام کنند . این خدمت در مرحله نخست از روز جاری (یکشنبه ٢٧ فروردین ١٣٩٦) صرفا از طریق وب سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir و برای شهر مشهد مقدس به عنوان مقصد ارائه می شود .

  سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا در مورد نحوه رزرو هتل در سایت رجا اعلام کرد : در مرحله جستجوی بلیت از وب سایت رجا ، مسافران می توانند با انتخاب گزینه رزرو هتل نسبت به این امر اقدام کنند .

   یاوری گفت: پس از تکمیل اطلاعات خرید بلیت قطار و در مرحله رزرو هتل با توجه به اطلاعات اعلامی از جمله شهر مقصد و تاریخ سفر ، هتل های موجود در این سامانه نمایش داده شده و مسافران قادر خواهند بود هتل مورد نظر خود را نیز انتخاب کنند . با تایید مشخصات بلیت قطار و هتل ، پرداخت در یک مرحله از طریق درگاه های بانکی انجام شده و بلیت قطار و تاییدیه رزرو هتل به مسافران ارائه می شود .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران