در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ورود ۴ فروند هواپیمای ATR به ناوگان ایران ایر تا ۱۵ روز آینده


  شرکت ATR متعهد شده است که فارغ از اینکه در شرایطی قرار داریم و خواهیم داشت باید خدمات پس از فروش به ایران ایر ارائه دهد .

  ‌به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل شرکت هواپیمای سازی ای. تی. آر ( ATR )‌گفت : این شرکت افتخار دارد با تامین هواپیما در تقویت و افزایش توان حمل و نقل هوایی ایران ، در دوران جدید این کشور مشارکت کند .

  «پاتریک دو کاسل باژاک» افزود : توسعه حمل ونقل هوایی و افزایش جایگاه منطقه‌ای ایران در این بخش برای ما اهمیت زیادی دارد .

  ۲۰ فروردین ماه امسال قرارداد خرید ۲۰ فروند هواپیمای ATR با حضور مدیرعامل این شرکت و فرهاد پرورش مدیرعامل ایران ایر امضا شد و قرار است تا دو هفته دیگر ۴ فروند هواپیمای ای. تی. آر به ایران ایر تحویل شود .

  اصغر فخریه کاشان هم چنین امروز گفت : تا ۱۵ روز دیگر ۴ هواپیمای شرکت ایتالیایی - فرانسوی ATR وارد ناوگان ایران ایر می‌شود .

  وی در پاسخ به این سوال که در مجموع در سال جاری چند فروند هواپیمای ATR به ناوگان ایران ایر اضافه خواهد شد ؟ گفت : تا آذر ماه سال جاری یعنی تا پایان سال ۲۰۱۷، ۹ فروند هواپیمای ATR دیگر به ایران ایر تحویل می شود و در مجموع ۱۳ فروند ATR در این بازه زمانی وارد ناوگان ایران ایر خواهد شد .

  قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل درباره ادامه تحویل ایرباس‌ها در سال جاری ، اظهار داشت : تا پایان سال میلادی، ۴ فروند ایرباس جدید از تایپ هواپیماهای ۳۲۱، ایرباس ۳۲۰ به ایران ایر تحویل داده می شود.

  فخریه کاشان با اشاره به مبلغ پیش پرداخت های هواپیماهای ATR ، ادامه داد : پیش پرداخت این هواپیما ها به ارزش ۸۰ میلیون دلار تامین شده است.

  این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در قرارداد ATR بر روی عبارت پردازی‌ها از جمله «خدمات پس از فروش» بسیار سختگیرانه عمل کرده‌ایم ، گفت : شرکت ATR متعهد شده است که فارغ از اینکه در شرایطی قرار داریم و خواهیم داشت باید خدمات پس از فروش به ایران ایر ارائه دهد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری اولین نمایشگاه فرصت‌های طراحی و ساخت قطعات هوانوردی

  برگزاری اولین نمایشگاه فرصت‌های طراحی و ساخت قطعات هوانوردی

  این نمایشگاه دو روزه ۱ و ۲ مرداد در دانشکده صنعت هواپیمایی برگزار می شود که قرار است در روز دوم آن از ساعت ۱۵ تا ۱۷ کارگاه آموزشی «آشنایی با مراحل اخذ گواهی‌نامه برای طراحی و ساخت قطعات هواپیما بر اساس استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری» برگزار شود .

  |

  اعزام بیش از ۴ هزار زائر حج تمتع از فرودگاه همدان

  اعزام بیش از ۴ هزار زائر حج تمتع از فرودگاه همدان

  ا تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف در برگزاری حج سال گذشته ، امسال شاهد خدمت‎رسانی بهتر به حجاج خانه خدا باشیم و تمهیدات لازم اعم از سرویس‎های بهداشتی ، نمازخانه ، پارکینگ ، فضای سرپوشیده برای استراحت و غیره را برای آنها و همراهانشان در نظر گرفت .

  |

  متحمل شدن خسارات جدی با عدم تحویل هواپیما به ایران

  متحمل شدن خسارات جدی با عدم تحویل هواپیما به ایران

  پس از امضای برجام ، ایران ایر دویست فروند هواپیما سفارش داد که قرار شد ۲۰ فروند آن توسط ای.تی.آر تحویل داده شود . این شرکت که تحت مالکیت مشترک ایرباس و «لئوناردو» ایتالیا قرار دارد ، تاکنون هشت فروند از این هواپیماها را به ایران تحویل داده است .

  |

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  در حال حاضر در فرودگاه بین المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان به صورت هفتگی ۳ پرواز در مسیر تهران – لار – تهران ۵ پرواز در مسیر شارجه – لار – شارجه ، ۳ پرواز در مسیر دبی – لار – دبی ،۲ پرواز در مسیر کویت – لار – کویت و یک پرواز در مسیر قطر – لار – قطر و یک پرواز در مسیر اهواز ...

  |

  نظرات کاربران