در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • همکاری شرکت رجا و بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور


  این فروشگاه تخفیفاتی تا سقف ۱۰ درصد کالاها (حداکثر مبلغ ۱۰۰ هزار ریال) برای مسافران قطارهای منتخب رجا از فروشگاه مذکور در نظر گرفته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در راستای تشویق هم وطنان به مسافرت با قطار به عنوان حمل و نقل ایمن و سبز ، شرکت رجا تسهیلات ویژه خرید از دیجی کالا (بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور) را برای مسافران خود در نظر گرفته است .

  مدیر بازاریابی و فروش شرکت رجا با اعلام این خبر افزود : با توجه به تفاهم صورت گرفته با فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و به منظور تقدیر از مسافران این شرکت ، این فروشگاه تخفیفاتی تا سقف ۱۰ درصد کالاها (حداکثر مبلغ ۱۰۰ هزار ریال) برای مسافران قطارهای منتخب رجا از فروشگاه مذکور در نظر گرفته شده است .

  سعید خدمتلو گفت : این تخفیفات به صورت کد تخفیف و از طریق پیامک برای مسافران قطارهای رجا ارسال می شود که به مدت ۳ روز برای خرید از وب سایت دیجی کالا قابل استفاده خواهد بود .

  وی با اشاره به همکاری صورت گرفته با شرکت اسنپ برای جا به جایی ارزان تر مسافران به ایستگاه راه آهن تهران خاطر نشان ساخت ، رجا در راستای تحقق شعار "رجا همقطار لحظه های زندگی" بوده و به زودی خبرهای خوشی برای مسافران در راستای تحقق بسته سفر خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  تصویب طرح جامع ایستگاه راه آهن تهران در سال جاری

  تصویب طرح جامع ایستگاه راه آهن تهران در سال جاری

  افزایش ظرفیت ایستگاه و احداث پارکینگ‌های چند منظوره برای پارک و تعمیرات قطارها از جمله این طرح‌ها هستند . با استفاده از این پارکینگ‌ها می‌توان پذیرای تعداد بیشتری قطار در تهران بود و در هنگام توقف به تجهیز این قطارها پرداخت .

  |

  نظرات کاربران