در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۲۰ درصدی تردد تجمعی در جاده‌‌های همدان


  در استان همدان ۳۲۰ دستگاه اتوبوس ، ۱۰۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۷۸۴ دستگاه سواری در ناوگان حمل و نقل عمومی فعالیت دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون حمل و نقل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از کاهش ۸ درصدی جابجایی مسافر در نوروز ۹۶ خبر داد و گفت : در طرح نوروز امسال ۲۲ هزار و ۳۰۰ سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان همدان انجام و ۲۵۶ هزار مسافر جابجا شد .

  مصطفی پناهنده با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تردد تجمعی در جاده‌‌های استان ، اظهار کرد : ۶ میلیون و ۵۹۳ هزار تردد تجمعی در ایام تعطیلات نوروزی در جاده‌های استان رخ داده است .

  وی با بیان اینکه ۶۶ دستگاه ترددشمار در تمامی محورهای شریانی استان نصب شده است ، تصریح کرد : در سال گذشته ۸ دستگاه ترددشمار جدید نیز نصب شده است .

  پناهنده خاطرنشان کرد : در استان همدان ۳۲۰ دستگاه اتوبوس ، ۱۰۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۷۸۴ دستگاه سواری در ناوگان حمل و نقل عمومی فعالیت دارد .

  وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز تمامی راه‌های استان باز بوده و تردد به صورت روان در جریان بوده است ، عنوان کرد : جاده گنجنامه به سمت تویسرکان هر ساله با توجه به شرایط جوی برای حفظ ایمنی مسافران بسته می‌شود .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  نظرات کاربران