در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حضور قوی تر کشتیرانی هامبورگ سود آلمان در خاورمیانه


  کشتی های هامبورگ سود میوه و گوشت را از آمریکای جنوبی به خلیج فارس حمل می کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کشتیرانی هامبورگ سود آلمان با گشایش نخستین نمایندگی اختصاصی خود در امارات متحده عربی ، در نظر دارد حضور پر رنگ تر و قوی تر را در خاورمیانه داشته باشد .

  نمایندگی مذکور هماهنگی فعالیت تجاری کشتیرانی هامبورگ سود در خاور میانه را بر عهده دارد . علاوه بر این ، این نمایندگی اختیار تمامی عملیات تجاری و لجستیکی کانتینری هامبورگ سود را از شریک دیرینه اش- شرکت خدمات کشتیرانی Inchcape LLC امارات- به خود انتقال داده است .

  ناگفته نماند ، ترخیص گمرکی شناورها در بنادر جبل علی و KhorFakkan امارات که یکی از هاب های ترانزشیبی پیشتاز در جهان به شمار می آید ، بر عهده شرکت خدمات کشتیرانی Inchcape LLC همچنان باقی خواهد ماند .

  این گزارش در ادامه با اشاره به اینکه کشتیرانی هامبورگ سود در حمل کارگوی با دمای کنترل شده در منطقه قوی عمل می کند ، نوشت : کشتی های هامبورگ سود میوه و گوشت را از آمریکای جنوبی به خلیج فارس حمل می کنند .

  یکی از مقامات نمایندگی هامبورگ سود در امارات متحده عربی در این باره گفت : با افتتاح دفتر اختصاصی ، هامبورگ سود پاسخگوی بهتری به نیازهای مشتریان در منطقه خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران