در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • فروش ۵۰ درصد از بلیت قطارهای نوروزی


  برای امسال پیش بینی شده است بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با هواپیما، بیش از ۸۰۰ هزار نفر با شناورهای دریایی و بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با قطار سفر کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از فروش ۵۰ درصدی بلیت قطارهای نوروزی خبر داد و گفت : در بسیاری از مسیرهای پرتردد بلیت قطارهای نوروزی به فروش رفته است .

  «میرحسن موسوی» از فروش ۵۰ درصدی بلیت قطارهای نوروزی خبر داد و افزود : برای تعطیلات نوروزی از بیست و پنجم اسفند تا پانزدهم فروردین ماه بیش از یک میلیون و ۶۱۵ هزار صندلی قطار آماده شده که از هفدهم بهمن ماه امسال تاکنون نصف این بلیت ها فروخته شده است .

  وی اعلام کرد بیشتر بلیت های نوروزی در مسیر تهران - مشهد به طور کامل فروخته شده است و یادآوری کرد : بسیاری از بلیت‌های نوروزی در مسیر تهران – بندرعباس و برعکس نیز به متقاضیان عرضه شده است . بیشترین فروش بلیت نوروزی در مسیر مشهد و بندرعباس بوده است . همه بلیت ها بدون افزایش قیمت به هموطنان عرضه می شود .

  موسوی گفت : امسال هیچ شرکتی تقاضای افزایش قیمت بلیت نداشت و نرخ های نوروز ۱۳۹۶ با پارسال هیچ تفاوتی ندارد و انتظار داریم روزهای پایانی سال متقاضیان زیادی نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند .

  تعطیلات نوروزی از بیست و پنجم اسفند تا پانزدهم فروردین ماه هر سال است.

  برای تسهیل سفر هموطنان در این روزها، بخش های مختلف حمل و نقل هوایی ، دریایی ، زمینی و ریلی برنامه های خاصی را در نظر می گیرند . برای امسال پیش بینی شده است بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با هواپیما، بیش از ۸۰۰ هزار نفر با شناورهای دریایی و بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با قطار سفر کنند .
  مطالب مرتبط

  تشریح گزارش وضعیت پروژه‌‌های در دست اجرای حمل‌ونقل ریلی حومه‌‌ای

  تشریح گزارش وضعیت پروژه‌‌های در دست اجرای حمل‌ونقل ریلی حومه‌‌ای

  سهم حمل‌ونقل ریلی از جابجایی مسافران حومه ای حدود ۱۷ هزار نفر است که حاکی از سهم ۰.۵ درصدی ریل است . در حالی که سهم ریل در حمل‌ونقل حومه‌ای توکیو ۵۷ درصد و در کشورهای اروپایی بیش از ۲۴ درصد است .

  |

  توسعه قطارهای حومه‌ای و منطقه‌ای از سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی

  توسعه قطارهای حومه‌ای و منطقه‌ای از سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی

  قطار ریل باس که با مبلغ قراردادی ۳۰ میلیارد تومان خریداری شده توسط یکی از شرکت‌های داخلی و با همکاری یکی از شرکت‌های خارجی تولید شده ، امروز در خدمت مردم شریف درود قرار خواهد گرفت که به مردم درود از این بابت تبریک می‌گوییم .

  |

  نظرات کاربران