در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ایمن‌سازی راه های شریانی جنوب سیستان و بلوچستان


  تمامی عملیات راهداری حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان از ۱۵ اسفند تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۶ تعطیل است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،  مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت : ۱۲ هزار و ۵۰۰ علائم ایمنی و ۱۴۰۰ کیلومتر خط‌کشی در جاده‌های جنوب استان برای استقبال از مسافران نوروزی انجام شده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی این اداره کل گفت : در ماه‌های منتهی به آغاز سال نو و بهار طبیعت و اشتیاق هموطنان به مسافرت در ایام عید نوروز ۱۴۰۰ کیلومتر خط‌کشی، ۱۲ هزار و ۵۰۰ عدد علائم ایمنی و هشداردهنده ۶ کیلومتر گاردریل در جاده‌های تحت پوشش این اداره کل اجرا شده است .

  ایوب کرد افزود : در این مدت ۷۶۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی نصب و ۲۵ هزار علائم نیز شست و شو شده‌اند . ۵۰ نقطه حادثه‌خیز جنوب استان نیز برای استقبال از نوروز آشکارسازی و ایمن‌سازی شده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت : ۵ هزار علائم افقی و خط نوشته نیز در این مدت در جاده‌های جنوب استان نصب شده است . همچنین تمامی عملیات راهداری حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان از ۱۵ اسفند تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۶ تعطیل است .
  مطالب مرتبط

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  طی سال گذشته روشنایی یک دستگاه تونل تکمیل شد . ۲۰ کیلومتر ایمن‌سازی شیب حاشیه راه‌ها (مدیریت و اجرا) و ۳۳۷ نقطه مطالعه تشخیصی و ارائه طرح ارتقاء ایمنی نقاط پرتصادف و دارای تصادف راه‌های استان طی سال ۹۶ انجام شد .

  |

  نظرات کاربران