در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پهلوگیری شناورهای ائتلاف THE در لندن


  ترمینال کانتینری دی پی ورلد اولین اپراتور بندری است که شناورهای ائتلاف های THE، اقیانوسیه و 2M را مدیریت می کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، شناورهای اعضای ائتلاف THE در ترمینال های کانتینری دی پی ورلد لندن و Southampton پهلو می گیرند .

  اعضای ائتلاف THE متشکل از هاپاگ لوید آلمان ، K Line ، MOL و NYK ژاپن و یانگ مینگ تایوان از مدیریت تمامی شناورهایی که در لندن و Southampton پهلو می گیرند از سوی ترمینال اپراتور دی پی ورلد دوبی خبر داد .

  شناورهای فعال در خدمات رسانیِ خطوط FE1، FE2 و FE4 حمل و نقل کانتینری ائتلاف THE در دی پی ورلد Southampton و شناورهای خطوط FE3 و FE5 در ترمینال های لندن پهلو می گیرند . تمام خطوط مذکور رابط آسیا و اروپا هستند .

  این گزارش ضمن اشاره به خطوط FE3 و FE5 ادامه داد: این خطوط اولین سرویس خدمات رسانی در مسیر آسیا - اروپا هستند که در ترمینال دی پی ورلد لندن پهلو می گیرند .

  شناورهای فعالِ AL3 ، AL4 و AL5 در مسیر فراسوی اقیانوس اطللس به ترمینال های Southampton و خطوط AL1 و AL2 به لندن می روند .

  ترمینال اپراتور دی پی ورلد از آغاز به کار رسمیِ سومین لنگرگاه خود در لندن تا پایان ماه مارس سال جاری میلادی خبر داد .

  شایان ذکر است ، ترمینال کانتینری دی پی ورلد اولین اپراتور بندری است که شناورهای ائتلاف های THE، اقیانوسیه و 2M را مدیریت می کند .
  مطالب مرتبط

  تبدیل بندر چابهار به ارزانترین بندر در منطقه خلیج‌فارس و دریای‌عمان

  تبدیل بندر چابهار به ارزانترین بندر در منطقه خلیج‌فارس و دریای‌عمان

  در طول فعالیت چند دهه سازمان بنادر و دریانوردی سابقه نداشته است که به این اندازه برای بندر چابهار تخفیف در نظر گرفته باشد و به منظور رونق اقتصادی ؛ از درآمدهای خود نیز به صورت قابل توجهی بکاهد .

  |

  رکوردشکنی کشتیرانی کاسکو چین در بندر پیرائوس یونان

  رکوردشکنی کشتیرانی کاسکو چین در بندر پیرائوس یونان

  طی سالهای اخیر چینی ها سرمایه گذاری های عظیمی در بندر پیرائوس با هدف ارتقا ترمینال ، توسعه و بهبود زیرساختها داشتند که ایجاد برند جدید حمل و نقل بار در خط ریلی سال ۲۰۱۳ میلادی از جمله فعالیت های شایان ذکر آنهاست .

  |

  چابهار ؛ بهترین مسیر ترانزیتی از نظر تجارت دریا و خشکی

  چابهار ؛ بهترین مسیر ترانزیتی از نظر تجارت دریا و خشکی

  با توجه به اهمیت بندر چابهار بعنوان دروازه تجارت به کشورهای عضو IORA ، افغانستان ، CIS (اتحادیه کشورهای مستقل یا کشورهای مستقل مشترک‌المنافع که شامل برخی از جمهوری‌های مستقل اتحاد جماهیر شوروی سابق است) و آسیای میانه همچنین نزدیکی این بندر به بنادر حوزه دریای عمان و اقیانوس هند ...

  |

  نظرات کاربران