در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تمایل چینی ها برای سرمایه گذاری در بنادر خوزستان


  با رفع تحریم ها بستر سرمایه گذاری در مناطق بندری و ساحلی خوزستان برای همه شرکت های خارجی از جمله چینی ها فراهم شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، شرکت چینی CREC برای سرمایه گذاری در بنادر خوزستان ابراز تمایل کرد .

  مدیران شرکت چینی CREC در دیدار با استاندار خوزستان علاقمندی خود را برای سرمایه گذاری در بنادر خوزستان بخصوص در اراضی پشتیبانی بنادر ، لایروبی اسکله ها و شناورسازی مغروقه ها اعلام کردند .

  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در این دیدار گفت : استان خوزستان با برخورداری از بنادر فعال بخصوص بندر امام خمینی(ره) ظرفیت های زیادی برای سرمایه گذاری و توسعه دارند . وی منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند را نیز یکی از ظرفیت های مهم سرمایه گذاری برای این شرکت چینی عنوان کرد .

  شریعتی با اشاره به نقش مثبت شرکت های چینی در دوران تحریم های غرب علیه ایران گفت : گردشگری ، بنادر و حوزه کشتیرانی در خوزستان می تواند برای شرکت های چینی جذاب باشد .

  استاندار خوزستان گفت : با رفع تحریم ها بستر سرمایه گذاری در مناطق بندری و ساحلی خوزستان برای همه شرکت های خارجی از جمله چینی ها فراهم  شده است .

  مدیران شرکت چینی CREC برای امکان سنجی ظرفیت های اقتصادی استان خوزستان ، از بخش های ساحلی و بندری استان دیدن کردند .
  مطالب مرتبط

  رشد ۴ درصدی جابجایی کالا توسط حمل و نقل ریلی در بندر امام خمینی(ره)

  رشد ۴ درصدی جابجایی کالا توسط حمل و نقل ریلی در بندر امام خمینی(ره)

  مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی و راه آهن جمهوری اسلامی طی مدت اخیر ضمن بررسی راهکارهای عملیاتی ویژه ، موفق به اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش سهم حمل و نقل ریلی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) شدند .

  |

  امضای تفاهم‌نامه احداث کریدور میان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و بندر امام

  امضای تفاهم‌نامه احداث کریدور میان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و بندر امام

  منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به عنوان بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی بندری همجوار با منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است و نقش مهمی در بارگیری و صادرات محصولات تولیدی شرکت‌های فعال در آن دارد .

  |

  رشد ۲۵ درصدی تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی در بندر امام خمینی طی سال ۹۶

  رشد ۲۵ درصدی تخلیه و بارگیری فرآورده‌های نفتی در بندر امام خمینی طی سال ۹۶

  این مجتمع بزرگ بندری از دو اسکله اختصاصی برای پذیرش کشتی‌های حامل مواد نفتی و تجهیزات و ادوات پیشرفته برای انجام عملیاتی تخلیه و بارگیری نفتی با استانداردهای جهانی برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران