در حال بارگذاری ...
 • لزوم ثبت نام رانندگان خودروهای باری در سامانه (utcms.ir)


  سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : سهمیه گازوئیل رانندگانی که در سامانه utcms.ir ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد .

  شهرام آدم‌نژاد معاون برنامه‌ریزی این سازمان و سخنگوی " کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش " با اعلام خبر فوق ، اظهار داشت : با توجه به این که رانندگان خودروهای باری تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت utcms.ir ثبت نام کنند و رانندگان یا مالکین خودروهای باری که در حمل بار درون شهری فعالیت می‌کنند ملزم هستند ، پیش از اتمام موعد مقرر اطلاعات خود را در سایت وارد کنند .

  وی در تشریح تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش در روزهای گذشته ، تاکید کرد : با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده ، سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  آدم نژاد مدیریت بر مصرف ناوگان حمل‌ونقل عمومی را برای صنعت حمل‌ونقل و اقتصاد کشور امری ضروری دانست  و تاکید کرد : موضوع سوخت و انرژی امانتی است متعلق به نسلهای حاضر و آینده، لذا لازم است برای مصرف آن برنامه‌ریزی و مدیریت نمود، چنانچه از زمان تشکیل کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش این امر به شایستگی انجام و اجرا گردیده است .

  وی در پایان توضیحات خود از همراهی و همکاری سازمان‌های ذیربط در بحث مصرف سوخت ، تشکلهای صنفی حمل‌و‌نقل و به ویژه رانندگان تلاشگر و زحمت‌کش ناوگان عمومی حمل‌ونقل کشور قدردانی و تقدیر کرد.

   
  مطالب مرتبط

  کنترل اسناد حمل ، کنترل مدارک راننده وضعیت ناوگان عمومی ، کنترل تجهیزات ایمنی و کنترل وضعیت لاستیک‌ها ازجمله مهم‌ترین موارد کنترل در این گشت‌ها به شمار می‌آید .

  |

  اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزادراه ، بزرگراه ، راه‌های اصلی و فرعی را زیرپوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است .

  |

  ساماندهی و تعریض محور هیدج – صایین قلعه ، محور پلیس‌راه – چیر ، تقاطع غیرهمسطح نیک‌پی ، تقاطع زیرگذر شهر خرمدره و ساماندهی تعریض خروجی قیدار به حصار به طول ۷ کیلومتر از جمله نقاطی حادثه‌خیزی هستند که رفع آنان در دست انجام است و تاکنون ۱۲ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها ...

  |

  مکاتباتی با سازمان حج و زیارت و سازمان هواپیمایی کشوری داشتیم که آمار بلیت‌هایی که به صورت یکسره خریداری شده را به سازمان راهداری اعلام کنند تا برای عزیزانی که اراده بر تردد زمینی دارند ، امکانات لازم پیش‌بینی شود . هرچند ظرفیت برای تمامی تعداد ۶۰ هزار نفر فراهم شده است .

  |

  سال گذشته ۶ میلیارد تومان قطعه خریداری شد و ۲۰ میلیارد تومان هزینه تعمیرات ماشین‌آلات را داشتیم و به سمت تأمین ماشین‌آلات نو حرکت می‌کنیم که هزینه تعمیرات کاهش یابد .

  |

  نظرات کاربران