در حال بارگذاری ...
 • لزوم ثبت نام رانندگان خودروهای باری در سامانه (utcms.ir)


  سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : سهمیه گازوئیل رانندگانی که در سامانه utcms.ir ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد .

  شهرام آدم‌نژاد معاون برنامه‌ریزی این سازمان و سخنگوی " کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش " با اعلام خبر فوق ، اظهار داشت : با توجه به این که رانندگان خودروهای باری تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت utcms.ir ثبت نام کنند و رانندگان یا مالکین خودروهای باری که در حمل بار درون شهری فعالیت می‌کنند ملزم هستند ، پیش از اتمام موعد مقرر اطلاعات خود را در سایت وارد کنند .

  وی در تشریح تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش در روزهای گذشته ، تاکید کرد : با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده ، سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  آدم نژاد مدیریت بر مصرف ناوگان حمل‌ونقل عمومی را برای صنعت حمل‌ونقل و اقتصاد کشور امری ضروری دانست  و تاکید کرد : موضوع سوخت و انرژی امانتی است متعلق به نسلهای حاضر و آینده، لذا لازم است برای مصرف آن برنامه‌ریزی و مدیریت نمود، چنانچه از زمان تشکیل کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش این امر به شایستگی انجام و اجرا گردیده است .

  وی در پایان توضیحات خود از همراهی و همکاری سازمان‌های ذیربط در بحث مصرف سوخت ، تشکلهای صنفی حمل‌و‌نقل و به ویژه رانندگان تلاشگر و زحمت‌کش ناوگان عمومی حمل‌ونقل کشور قدردانی و تقدیر کرد.

   
  مطالب مرتبط

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  تشریح آخرین وضعیت تکمیل و تحویل پاسگاه‌های پیش ساخته پلیس راهور

  تشریح آخرین وضعیت تکمیل و تحویل پاسگاه‌های پیش ساخته پلیس راهور

  هم اکنون عرصه پاسگاه‌ها یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع و اعیان نیز ۱۲۰ هزار متر مربع است . البته با در نظر گرفتن درخواست جدید نیروی انتظامی برای ساخت ۱۰۰ پاسگاه پلیس راه دیگر عرصه و اعیان پاسگاه‌ها به دو برابر خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران