در حال بارگذاری ...
 • لزوم ثبت نام رانندگان خودروهای باری در سامانه (utcms.ir)


  سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : سهمیه گازوئیل رانندگانی که در سامانه utcms.ir ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد .

  شهرام آدم‌نژاد معاون برنامه‌ریزی این سازمان و سخنگوی " کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش " با اعلام خبر فوق ، اظهار داشت : با توجه به این که رانندگان خودروهای باری تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت utcms.ir ثبت نام کنند و رانندگان یا مالکین خودروهای باری که در حمل بار درون شهری فعالیت می‌کنند ملزم هستند ، پیش از اتمام موعد مقرر اطلاعات خود را در سایت وارد کنند .

  وی در تشریح تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش در روزهای گذشته ، تاکید کرد : با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده ، سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  آدم نژاد مدیریت بر مصرف ناوگان حمل‌ونقل عمومی را برای صنعت حمل‌ونقل و اقتصاد کشور امری ضروری دانست  و تاکید کرد : موضوع سوخت و انرژی امانتی است متعلق به نسلهای حاضر و آینده، لذا لازم است برای مصرف آن برنامه‌ریزی و مدیریت نمود، چنانچه از زمان تشکیل کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش این امر به شایستگی انجام و اجرا گردیده است .

  وی در پایان توضیحات خود از همراهی و همکاری سازمان‌های ذیربط در بحث مصرف سوخت ، تشکلهای صنفی حمل‌و‌نقل و به ویژه رانندگان تلاشگر و زحمت‌کش ناوگان عمومی حمل‌ونقل کشور قدردانی و تقدیر کرد.

   
  مطالب مرتبط

  محور پلدختر - خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

  محور پلدختر - خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

  با توجه به اینکه بیشترین تخریب در ضلع شرقی و غربی رودخانه کشکان اتفاق افتاده و چندین پل بزرگ در این محور تخریب شده است ، هم اکنون همکاران راهدار مشغول اجرا و نصب ۹ دستگاه پل فلزی با دهانه ۲۰ تا ۶۰ متری در چم‌شهران ، زیودار ، کلات زیودار ، بیشه ، کوره‌دشت ، حیات‌الغیب ، دوآب ، ...

  |

  برقراری تردد روان در تمامی محورهای اصلی و شریانی استان هرمزگان

  برقراری تردد روان در تمامی محورهای اصلی و شریانی استان هرمزگان

  استان هرمزگان از ۱۳۴۰۰ کیلومتر انواع راه‌ها و ۳۹۰۰ دستگاه پل از دهانه ۲ تا ۴۰۰ متر و ۳۶۰۰ آب نما از ۱۰ تا ۵۰۰ متر برخوردار است برخوردار است که نیروهای راهداری و تیم‌های واکنش سریع استان با هوشیاری کامل اقدامات لازم پیش از وقوع سیل احتمالی بر‌روی آن‌ها انجام داده‌اند .

  |

  جابجایی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر در طرح نوروزی ۱۳۹۸

  جابجایی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر در طرح نوروزی ۱۳۹۸

  بیشترین تعداد سفر با ناوگان عمومی برون‌شهری در سفرهای نوروزی امسال در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۷ و ۱۷ فروردین ۹۸ حدود ۴۵۰ هزار سفر و کمترین آن در تاریخ ۱۳ فروردین ماه با حدود ۱۱ هزار سفر و جابجایی ۱۳۰ هزار مسافر بوده است .

  |

  ترمیم سریع راه‌های آسیب‌دیده بر اثر سیل اخیر در دستور کار وزارت راه و شهرسازی

  ترمیم سریع راه‌های آسیب‌دیده بر اثر سیل اخیر در دستور کار وزارت راه و شهرسازی

  با روند توسعه‌ای که در سازمان هواشناسی اتفاق افتاده ، این سازمان به طور دقیق قابلیت پیش‌بینی سامانه‌های بارشی را دارد . یعنی می‌تواند حجم بارش‌ها را برآورد کند و در مورد طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌هاپیش‌آگهی ، هشدار و اخطار دهد .

  |

  نظرات کاربران