در حال بارگذاری ...
 • لزوم ثبت نام رانندگان خودروهای باری در سامانه (utcms.ir)


  سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : سهمیه گازوئیل رانندگانی که در سامانه utcms.ir ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد .

  شهرام آدم‌نژاد معاون برنامه‌ریزی این سازمان و سخنگوی " کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش " با اعلام خبر فوق ، اظهار داشت : با توجه به این که رانندگان خودروهای باری تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت utcms.ir ثبت نام کنند و رانندگان یا مالکین خودروهای باری که در حمل بار درون شهری فعالیت می‌کنند ملزم هستند ، پیش از اتمام موعد مقرر اطلاعات خود را در سایت وارد کنند .

  وی در تشریح تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش در روزهای گذشته ، تاکید کرد : با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده ، سهمیه گازوئیل رانندگانی که در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند از اول فروردین سال ۹۶ کاهش می‌یابد و به تدریج از سهمیه سوخت رانندگان و مالکین خودروهایی که در طرح ثبت نام نکرده اند، کاسته خواهد شد .

  آدم نژاد مدیریت بر مصرف ناوگان حمل‌ونقل عمومی را برای صنعت حمل‌ونقل و اقتصاد کشور امری ضروری دانست  و تاکید کرد : موضوع سوخت و انرژی امانتی است متعلق به نسلهای حاضر و آینده، لذا لازم است برای مصرف آن برنامه‌ریزی و مدیریت نمود، چنانچه از زمان تشکیل کارگروه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش این امر به شایستگی انجام و اجرا گردیده است .

  وی در پایان توضیحات خود از همراهی و همکاری سازمان‌های ذیربط در بحث مصرف سوخت ، تشکلهای صنفی حمل‌و‌نقل و به ویژه رانندگان تلاشگر و زحمت‌کش ناوگان عمومی حمل‌ونقل کشور قدردانی و تقدیر کرد.

   
  مطالب مرتبط

  لزوم تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز مرزهای چهارگانه برای تردد زائران اربعین

  لزوم تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز مرزهای چهارگانه برای تردد زائران اربعین

  تأمین آب سرویس های بهداشتی ، استقرار کانکس با امکانات ، جرثقیل ، تأمین ارتباط پایدار مخابراتی از سوی مرکز مدیریت راه‌های استان‌های مرزی ، نصب دوربین پلاک خوان وسایل نقلیه در پایانه برکت ، استقرار مرکز مانیتورینگ در پایانه مرزی مهران از جمله سایر تجهیزات مورد نیاز است که در ...

  |

  تشریح برنامه های سازمان راهداری برای توسعه پهنه‌ها و مراکز لجستیکی در کشور

  تشریح برنامه های سازمان راهداری برای توسعه پهنه‌ها و مراکز لجستیکی در کشور

  توسعه بکارگیری ابزار‌های حمل‌ونقل ترکیبی بار ، تسهیل شکل‌گیری شرکت‌های لجستیکی و حمل‌ونقل ترکیبی ، یکپارچه‌سازی فرایند‌ها، سیستم‌های اطلاعاتی و اسناد حمل‌ بار ، هوشمند و مدرن‌سازی شبکه و زیرساخت‌های لجستیک، بسته سیاست‌های مالی و اقتصادی مشوق‌های بهینه‌سازی ...

  |

  برنامه ریزی انجمن خیرین راه و ترابری برای کاهش هفت هزار نفری تلفات رانندگی طی دو سال

  برنامه ریزی انجمن خیرین راه و ترابری برای کاهش هفت هزار نفری تلفات رانندگی طی دو سال

  فضای همکاری برای رسانه‌ها همچون خبرگزاری‌ها ، پایگاه‌های خبری ، روزنامه‌ها ، مطبوعات و همچنین اینفلونسرهای عرصه شبکه‌های اجتماعی فراهم است و انجمن خیرین راه و ترابری در راستای آگاه‌سازی و آموزش برای هدف کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی دست یاری به سوی جامعه رسانه‌ای ...

  |

  پاسخگویی به مردم و رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی

  پاسخگویی به مردم و رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی

  روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در راستای تحولات سازمانی و انتقال نیروهای راهداری به ادارات استانی ، با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و منابع در اختیار و از طریق تعامل خوب با رسانه‌ها ، تصویر مناسبی از وظایف سازمان به مخاطبان و رسانه‌ها فراهم کرده است .

  |

  نظرات کاربران