در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم برنامه‌ریزی دقیق برای تقویت صنعت هوانوردی کشور


  دوستان ما در فرودگاه‌ها در شرایط بسیار سختی در طول این سال‌ها کار کردند و سعی داشتند هواپیماهای کهنه را عملیاتی نگه دارند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی یکی از کارهای مهم و ضروری را نوسازی ناوگان هوایی دانست و گفت : توسعه پایدار با صنعت هوایی گره خورده است و باید بتوانیم برنامه‌ریزی دقیقی برای تقویت این صنعت داشته باشیم .

  امیر خجسته یکی از کارهای مهم و ضروری را نوسازی ناوگان هوایی دانست و گفت : بالاخره توانستیم سامانی به وضعیت نامناسب ناوگان هوایی بدهیم و خریدهای هوایی داشته باشیم.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ، ادامه داد : از بعد از دوران جنگ تحمیلی شرایط بسیار سختی را در صنعت هوایی گذراندیم و تحریم‌ها آسیب زیادی به این صنعت وارد کرد . اکنون که شرایط برای خروج از این وضعیت مهیا است باید از آن استفاده شود و به دنبال سرمایه‌گذاری روی فرودگاه‌ها و پروازها باشیم .

  این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ادامه داد : مسیر توسعه صنعت هوایی باید ادامه پیدا کند و نیاز است هواپیماهای بیشتری وارد کشور شود و ما امیدواریم این صنعت بالاخره روزی بتواند روی پای خود بایستد . دوستان ما در فرودگاه‌ها در شرایط بسیار سختی در طول این سال‌ها کار کردند و سعی داشتند هواپیماهای کهنه را عملیاتی نگه دارند . برای همین است که معتقدیم باید به عنوان یک زیرساخت مهم به سامان دادن این وضعیت نگاه ویژه‌ای داشت .

  وی در پاسخ به این سوال که چرا خریدهای هوایی به عنوان بخشی از انتقادات مطرح شده به عملکرد وزارت راه و شهرسازی مطرح می شود ، گفت : سوال حق نماینده است و بر اساس آئین‌نامه مجلس نمایندگان حق سوال از وزرا را دارند .
  مطالب مرتبط

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  به وزیر دادگستری دستور می دهم در رسیدگی به تخلفات تعزیراتی افراد و شرکت هایی که از طریق تقلب ، گرانفروشی ، احتکار و اخلال در نظام عرضه و تقاضا به منافع نامشروع دست یافته اند تسریع کند و نسبت به اعمال مجازات های مقرر اقدام نماید .

  |

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  استان کرمان با داشتن ۱۱ هزار کیلومتر از راههای کشور نقش حساسی را در ترانزیت و انتقال بار و مسافر جاده ای برعهده دارد که باید به لحاظ تخصیص اعتبارات نگاه جدیدی به زیرساختهای جاده ای این استان بشود .

  |

  نظرات کاربران