در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۲.۵ برابری صادرات کالا از گمرک ریلی رازی


  در این مدت ۱۲۱ هزار تن انواع کالا با ۶ هزار واگن قطار به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار از این مرز ترانزیت شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت : ۳۸ میلیون دلار کالا از ابتدای سال‌ جاری تاکنون از گمرک ریلی رازی صادر شده است که در مقایسه با سال گذشته ۲.۵ برابر افزایش دارد .

  پرویز تقوی افزود : از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۹۸ هزار تن انواع کالا به خارج از کشور صادر شد . کالاهای صادراتی شامل کنسانتره ، سیمان خاکستری ، نمک صنعتی ، سنگ تزئینی و ایزوبام است که به مقصد کشورهای ترکیه ، آلمان ، ایتالیا ، بلغارستان ، گرجستان و یونان صادر شده است .

  تقوی همچنین از افزایش ۷۵ درصدی ترانزیت کالا از گمرک ریلی رازی در این مدت خبر داد و گفت : در این مدت ۱۲۱ هزار تن انواع کالا با ۶ هزار واگن قطار به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار از این مرز ترانزیت شده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  در حال حاضر تولید کنندگان کشورمان معتقد هستند که صنعت کشور جوابگوی تولید ریل است و می توانند در تولید لکوموتیو و واگن با صنعت گران خارجی رقابت کنند از این رو نگاهمان برای تامین ریل باید به تولیدات داخلی باشد .

  |

  تمجید هند از کیفیت بالای جاده‌های ایران

  تمجید هند از کیفیت بالای جاده‌های ایران

  راه‌اندازی این کریدور موجب رونق اقتصادی و توسعه کشورهای پیرامون می‌شود . همچنین به اشتغال‌زایی ، توسعه اقتصادی و روابط تجاری کشورهای عضو کمک می‌کند .

  |

  نظرات کاربران