در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • صرفه جویی سوخت با فروش ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی تویوتا


  فروش ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی باعث شده که نزدیک به ۷٫۶۶ میلیارد گالن سوخت صرفه جویی شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، زمانی که تویوتا کار تولید اتومبیل‌های هیبریدی را شروع کرد ، خیلی‌ها این شرکت را مسخره کردند ؛ اما به نظر می‌رسد که دیگر این افراد نمی‌توانند چیزی برای گفتن داشته باشند . تویوتا اعلام کرد که تا این لحظه ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی فروخته است .

  «باب کارتر» (Bod Carter) ریس شعبه آمریکای تویوتا در این‌باره گفت : اتومبیل Prius جایگاه بسیار خوبی در بین اتومبیل‌های هیبریدی پیدا کرده و به عنوان یک مثال درخشان برای داشتن یک ایده‌ی مناسب که می‌تواند مشکلات را برطرف کند ، شناخته می‌شود . تولید خودروهای هیبریدی از اهمیت بالایی برخودار است و ما تنها در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۲۴۶ هزار اتومبیل هیبریدی فروخته‌ایم و مشاهده می‌کنیم که افزایش درخواست برای این اتومبیل‌ها بسیار زیاد است و به همین دلیل RAV4 را راهی بازار کردیم.

  «تاکشی چیامادا» (Takeshi Uchiyamada) یکی از روسای هیئت مدیره تویوتا که از او به عنوان پدر اتومبیل Prius یاد می‌شود هم گفته : زمانی که ما اتومبیل Prius را راهی بازار کردیم ، هیچ کس نمی‌دانست اتومبیل هیبریدی چه چیزی است ؛ اما افرادی که این محصول را خریداری کردند و از آن راضی بودند ، باعث موفقیت این اتومبیل شدند . ما از تمام مشتریانمان متشکر هستیم که باعث شدند به موفقیت برسیم .

  فروش ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی باعث شده که نزدیک به ۷٫۶۶ میلیارد گالن سوخت صرفه جویی شود .
  مطالب مرتبط

  اهتمام ویژه دولت به توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری

  اهتمام ویژه دولت به توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری

  استفاده از دوچرخه در شهرهای ما رونق نگرفته و مردم از این وسیله فقط به عنوان سرگرمی ، تفریح و ورزش استفاده می کنند . برای استفاده از دوچرخه ، امکانات و شبکه خوبی در کشور وجود ندارد و مردم براحتی نمی توانند از دوچرخه استفاده کنند .

  |

  توقف ورود خودروهای هیبریدی به بازار کشور

  توقف ورود خودروهای هیبریدی به بازار کشور

  در صورتی که سازمان ملی استاندارد اطمینانی از تطابق و صحت مشخصات فنی و ظاهری خودرو نداشته باشد؛ بنابراین گواهی تایید نوع صادر نمی‌شود که مشکل ورود هیبریدی‌ها نیز به این دلیل است.

  |

  نظرات کاربران