در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • وارسی دستگاه کمک ناوبری ILS فرودگاه اهواز توسط فلایت چک


  اکنون این هواپیما وارد فرودگاه اهواز شده تا در این ماموریت یک روزه خود ، دستگاه کمک ناوبری ILS و چراغ‌های پاپی آن را وارسی پروازی کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رییس مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی گفت : امروز (۲۷ بهمن‌ماه) هواپیمای فلایت‌چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران وارد فرودگاه اهواز شد تا دستگاه کمک ناوبری ILS و چراغ‌های پاپی آن را وارسی پروازی کند .

  عبدالرحیم کاشف علیپور عنوان کرد : هواپیمای فلایت‌چک روز گذشته(۲۶ بهمن‌ماه۹۵) وارد فرودگاه آبادان شد و چک دوره‌ای دستگاه کمک ناوبری ILS آن را انجام داد . اکنون این هواپیما وارد فرودگاه اهواز شده تا در این ماموریت یک روزه خود ، دستگاه کمک ناوبری ILS و چراغ‌های پاپی آن را وارسی پروازی کند . مقصد بعدی این هواپیما فرودگاه دزفول است .

  به گفته رییس مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی ، این هواپیما برای نخستین بار عازم فرودگاه دزفول که متعلق به نیروی هوایی ارتش است ، خواهد شد تا دستگاه کمک ناوبری VOR آن را وارسی کند. احتمالا فرودگاه بوشهر آخرین مقصد هواپیمای کینگ‌ایر 350i در این دوره پروازی است .

  وی اضافه کرد : فاز چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت‌چک پس از ۸۰۰ ساعت فعالیت و چک ، آغاز خواهد شد . قطعا فلایت‌چک برای انجام این فاز روانه تهران می‌شود.
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت اعزام در فرودگاه اصفهان و اهواز و شیراز و همدان و کرمان و یزد و بیرجند و بندر عباس و رشت توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و در فرودگاه‌های مشهد ، گرگان ، ساری ، تبریز ، ارومیه ، زاهدان ، کرمانشاه و اردبیل توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد .

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران