در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۹۴ درصدی تخلیه بار در راه آهن یزد


  مقدار ۳ میلیون و ۵۳۱ هزار تن محموله در این اداره کل تخلیه شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۴ درصد رشد داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه آهن یزد از رشد ۲۷ درصدی بارگیری و ۹۴ درصدی تخلیه بار طی ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد .

  سید مصطفی داودی با اشاره میزان رشد بارگیری راه‌آهن یزد گفت : طی ۱۰ ماهه سال جاری مقدار ۱۵ میلیون و ۵۸ هزار تن مواد معدنی ، کنستانتره و گندله ، کوپلاژ ، ریل ، پنبه و ... در این اداره کل بارگیری و تخلیه شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۲۷و۹۴ درصد رشد داشته است . تا پایان دی ماه سال جاری مقدار ۱۲میلیون و ۵۳هزار تن مواد معدنی و کنستانتره از مبادی معادن چغارت و چادرملوو ، گندله سازی بوسیله ۱۵۹ هزار و ۴۷۵ واگن به مقاصد اصفهان، بندر عباس و دیگر نقاط کشور حمل شده است .

  مدیر کل راه‌آهن یزد تصریح کرد : همکاران این اداره‌کل با افزایش ۳۰ درصدی بهره‌وری از لکوموتیوها نسبت به ۱۰ماهه سال قبل توانستند در تناژ بارگیری نسبت به برنامه ابلاغی پیش‌بینی شده تا پایان دی ماه سال جاری به میزان ۱۵.۶ درصد پیشی بگیرند .

  گفتنی است؛ مقدار ۳ میلیون و ۵۳۱ هزار تن محموله در این اداره کل تخلیه شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۴ درصد رشد داشته است.

   
  مطالب مرتبط

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  در کنار ایجاد مزیت رقابتی و افزایش پاسخگویی بایداز ساختار وظیفه ای به سمت ساختار عملکردی حرکت کنیم و در پی آن بتوانیم از سهم ۴۲ میلیون تنی کنونی به رقم بالاتری از سهم بازار ۴۰۰میلیون تنی بار در کشور برسیم .

  |

  آغاز عملیات سه پروژه عظیم در راه آهن یزد

  آغاز عملیات سه پروژه عظیم در راه آهن یزد

  به منظور ارتقای ایمنی و به حداقل رساندن خطای انسانی ، پروژه علائمی کردن ایستگاه مبارکه در سال ۹۵ مطرح و در دستور کار ناحیه قرار گرفت که با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

  |

  استقرار تیم نظارتی گمرک در راه آهن یزد

  استقرار تیم نظارتی گمرک در راه آهن یزد

  در حال حاضر مقادیری کالا از قبیل کاشی و سرامیک ، مواد شوینده ، رول های پلاستیکی ، چینی آلات و روغن های صنعتی از خطوط بازرگانی ایستگاه یزد بارگیری وبه کشورها آسیای میانه حمل می شود .

  |

  نظرات کاربران