در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اعلام آمادگی راه‌آهن به منظور خدمت رسانی به مسافران


  در حال حاضر۲۲ استان کشور به شبکه سراسری ریلی متصل هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران پیرو مسدود شدن مسیرهای مواصلاتی در پی بارش برف در اطلاعیه‌ای از اعلام آمادگی راه‌آهن به منظور خدمت رسانی به مسافران خبر داد .

  در این اطلاعیه آمده است ؛ باتوجه به بارش شدید برف در ۲۱ استان کشور از جمله محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و غربی ، اصفهان ، البرز ، تهران ، قزوین ، خراسان رضوی و شمالی ، زنجان ، فارس ، قم ، لرستان ، مازندران ، مرکزی و یزد ، راه آهن کشور نسبت به جابه جایی مسافران وانتقال متقاضیان در تمام محورها اعلام آمادگی کرد .

  گفتنی است در حال حاضر۲۲ استان کشور به شبکه سراسری ریلی متصل هستند .
  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  رشد ۷ درصدی بخش مسافری راه آهن در سال ۹۶

  رشد ۷ درصدی بخش مسافری راه آهن در سال ۹۶

  ارتباط کاری معاونت مسافری با معاونت فنی و زیر بنائی و معاونت ناوگان و معاونت بهره برداری سیر و حرکت بسیار پیچیده است که امیدواریم با شناسایی فرآیندها بتوانیم نسبت به بهبود آن اقدام کنیم . امیدواریم با شناسایی درست و بهبود فرآیندهای سازمانی ساختار خوبی در معاونت مسافری تعریف ...

  |

  انتقال بخشی از وظایف مرتبط به ایمنی ریلی به خارج از راه‌آهن

  انتقال بخشی از وظایف مرتبط به ایمنی ریلی به خارج از راه‌آهن

  همزمان با تلاش برای افزایش حمل بار و جابجایی مسافر ضروری است که نسبت به ارتقاء ایمنی راه‌آهن نیز اقدام گردد که در این خصوص مشاور اصلاح ساختار راه‌آهن پیشنهادهایی برای ساختار آتی ایمنی راه‌آهن ارائه داده که در مرحله نهایی کردن می باشد .

  |

  نظرات کاربران