در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام پرواز زنجان – تهران با هواپیماهای ATR تازه خریداری شده


  برای پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای فرودگاه زنجان باید در اعتبارات مورد نیاز در قالب طرح‌های استانی یا ملی دیده شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه زنجان ، گفت : در این بازدید مقرر شد پرواز زنجان – تهران با هواپیماهای ATR تازه خریداری شده شرکت ایران‌ایر ، ایجاد شود .

  محمد قاسمی عنوان کرد : صبح امروز (۱۸ بهمن‌ماه ۹۵) عباس آخوندی ، وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های قابل افتتاح استان زنجان بازدید کرد . در این بازدید استاندار ، نماینده ولی فقیه ، نمایندگان زنجان در مجلس و مدیران استانی ، وزیر را همراهی می‌کردند . بخشی از این سفر به بازدید از پروژه‌های قابل افتتاح فرودگاه زنجان اختصاص یافت . در واقع ، طی پروژه‌ای باند فرودگاه زنجان ۳۰۰ متر توسعه یافت، اکنون خط‌ کشی آن انجام و چراغ‌های آن نصب شده است. اما اجرای فاز دوم ۳۰۰ مترمربع توسعه باند فرودگاه زنجان منوط به تامین اعتبار از منابع استانی است.

  مدیر فرودگاه زنجان گفت : همچنین وزیر راه و شهرسازی از ترمینال فرودگاه زنجان دیدن کرد . این ترمینال دو منظوره ۲۶۰۰ مترمربع مساحت دارد که برای برقراری پروازهای حج و عتبات‌عالیات با محدودیت پذیرش مسافر مواجه است .

  به گفته وی ، در این بازدید مقرر شد طرح توسعه باند و ترمینال فرودگاه زنجان در طرح ملی دیده ‌شود و نمایندگان مردم زنجان در مجلس برای تحقق این موضوع قول پیگیری دادند . همچنین وزیر راه و شهرسازی قول هماهنگی برای برقراری پروازهای زنجان – تهران با هواپیماهای ATR تازه خریداری شده شرکت ایران‌ایر را داد .

  قاسمی گفت : در این بازدید به دکتر آخوندی یادآور شدیم که شرکت فرودگاه‌ها سالانه ۵۰ برابر درآمد فرودگاه زنجان، صرف هزینه‌های آن می‌کند که صرف این اعتبار بیش از حد توان شرکت فرودگاه‌ها در زنجان است . بنابراین ، برای پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای فرودگاه زنجان باید در اعتبارات مورد نیاز در قالب طرح‌های استانی یا ملی دیده شود .
  مطالب مرتبط

  افزایش سرعت سیر قطار و ظرفیت حمل بار با برقی سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون

  افزایش سرعت سیر قطار و ظرفیت حمل بار با برقی سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون

  علی‌رغم تهدیدات ترامپ رئیس جمهور امریکا عملیات اجرایی برقی‌سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون با قراردادی به ارزش ۱.۲ میلیارد یورو با حضور مقامات ایران و روسیه (در بخش ریلی) در این روز آغاز می‌شود . تهدیدات یک جانبه امریکار نمی‌تواند سایر کشورها را تهدید کند و ایران به ...

  |

  پیام وزیر راه به مناسبت روز جهانی دریانورد

  پیام وزیر راه به مناسبت روز جهانی دریانورد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، هادی حق شناس معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز جهانی دریانورد پیام وزیر راه و شهرسازی را به نیابت از ایشان قرائت کرد .     ...

  |

  نظرات کاربران