در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۶میلیارد تومان اعتبار جهت انجام پروژه‌های راه آهن جنوب شرق


  نامگذاری میدانی در شهر زاهدان به نام میدان راه آهن و نصب دیزل قطار در آن ، تغییر سر درب اداره کل ، محوطه سازی ، زیباسازی و افزایش ایستگاه مسافری را از جمله اقدامات راه آهن جنوب شرق عنوان شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، سرپرست راه آهن جنوب شرق در دیدار با تجار عضو اتاق بازرگانی استان گفت : در سایر مسیرهای ریلی کشور با توجه به حجم بار ترانزیتی تخفیفاتی ویژه این قشر در نظر گرفته شده است بگونه ای که با افزایش حجم بار میزان تخفیفات از روند صعودی برخوردار خواهد شد .

  مجید ارجونی افزود : زمان جابجایی نرخ و امنیت بار سه شاخصه مهم تجار و بازرگانان جهت انتخاب نوع ناوگان حمل یار به شمار می رود که در این خصوص با مذاکرات صورت گرفته با مدیران ریلی کویته پاکستان پیگیری های لازم جهت رفاه این قشر در حال انجام است .

  وی ضمن تاکید بر خروج حمل و نقل ریلی استان از وابستگی به سایر نقاط کشور سرمایه گذاری تجار عضو اتاق بازرگانی جهت تاسیس شرکت حمل و نقل ریلی در استان را خواستار شد .

  وی همچنین نامگذاری میدانی در شهر زاهدان به نام میدان راه آهن و نصب دیزل قطار در آن ، تغییر سر درب اداره کل ، محوطه سازی ، زیباسازی و افزایش ایستگاه مسافری را از جمله اقدامات راه آهن جنوب شرق عنوان کرد .

  ارجونی در ادامه دیدار با بیان اینکه بالغ بر ۶ میلیارد تومان جهت پروژه های عمرانی راه آهن جنوب شرق اختصاص یافته است از اجرای موزه راه آهن جهت معرفی آثار فرهنگی و میراث تاریخی استان در این اداره کل خبر داد .
  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  ابلاغ آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  ابلاغ آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور توسط وزیر راه و شهرسازی

  نظر به ضرورت نگاه جامع و یکپارچه در جانمایی و بهره‌برداری از انواع مراکز لجستیک و ایجاد وحدت رویه در صدور مجوز تاسیس و بهره‌برداری از این مراکز «آیین‌نامه ستاد مراکز لجستیک کشور» مصوب جلسه ۲۰۲ شواریعالی هماهنگی ترابری کشور مورخ ۱۳۹۷.۲.۳۰، ابلاغ می‌گردد .

  |

  نظرات کاربران