در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • شکستن رکورد اوراق کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۷


  در سال جاری میلادی ، اوراق کشتی های کانتینری پاناماکس با ۱۶ فروند شناور به ظرفیت چهار تا پنج هزار TEU ، جایگاه نخست اوراق شناورها را به خود اختصاص خواهند داد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، تحلیل گر موسسه آلفالاینر گفت : در بخش کشتی کانتینری با اوراق ۷۵۰ هزار TEU در سال جاری میلادی ، رکورد جدیدی به ثبت خواهد رسید .

  تحلیل گر موسسه آلفالاینر در گزارش هفتگی با اعلام اینکه در سه هفته نخست سال ۲۰۱۷ ، ۴۲ هزار TEU کشتی کانتینری اوراق شده اند ، گفت : پیش بینی می شود میزان اوراق سازی کشتی کانتینری با ۷۵۰ هزار TEU در سال جاری میلادی ، رکورد جدیدی را به ثبت برساند . ۱۱۳ هزار TEU کشتی کانتینری نیز قرار است در هفته های آینده وارد مرحله اوراق سازی شوند .

  ناگفته نماند ، اوراق سازی ۶۵۵ هزار TEU کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۶ ، گزارش شده است .

  تحلیل گر آلفالاینر در آخر خاطر نشان ساخت : در سال جاری میلادی ، اوراق کشتی های کانتینری پاناماکس با ۱۶ فروند شناور به ظرفیت چهار تا پنج هزار TEU ، جایگاه نخست اوراق شناورها را به خود اختصاص خواهند داد .
  مطالب مرتبط

  افزایش ناوگان کشتی کانتینری بیکار در جهان

  افزایش ناوگان کشتی کانتینری بیکار در جهان

  کشتیرانی اورگرین تایوان سود خالص هفت میلیون و پنج TWD (دلار تایوان) معادل ۲۲۶ میلیون دلار را در سال ۲۰۱۷ میلادی به ثبت رساند ، در حالیکه ضرر خالص شش میلیون و ۶۰۸ هزار TWD از سوی این کشتیرانی در سال ۲۰۱۶ میلادی به ثبت رسیده بود .

  |

  بهبود مستمر در بخش فله و کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۸ میلادی

  بهبود مستمر در بخش فله و کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۸ میلادی

  چین به عنوان یک عامل محرک رشد تقاضای کشتیرانی فله خشک ، جهش عظیمی را در افزایش سطوح واردات نفت خام در سال ۲۰۱۷ میلادی به نمایش گذاشته است . این کشور قصد دارد جایگاه بزرگترین صادر کننده کالاهای کانتینری جهان را برای خود نگاه دارد .

  |

  نظرات کاربران