در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه


  این هواپیما با کامل‌ترین نوع پوشش‌های بیمه‌ای ارایه شده از سوی بیمه ایران شامل سرنشینان هواپیما، اشخاص ثالث و بدنه این قابلیت را دارد که به معتبرترین فرودگاه‌های دنیا پرواز کند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد : کل ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی زیر پوشش بیمه ایران است و هر فروند هواپیمایی که به آن افزوده شود ، بیمه می‌شود .

  محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران خبر داد : این هواپیما با پوشش کامل بیمه‌ای این شرکت وارد کشور می‌شود .

  به گفته وی، این هواپیما از نوع ایرباس A۳۲۱-۲۱۱ و با علامت ثبتی EP-IFA ، دارای ظرفیت ١٩٤ مسافر و ١٠ خدمه است که با توجه به این اطلاعات بیمه می‌شود . بیمه ایران از بدو جدی شدن خرید این هواپیما با ارایه مشاوره برای صدور گواهی‌های بیمه‌ای لازم، همکاری‌های خود را آغاز کرد . این هواپیما با کامل‌ترین نوع پوشش‌های بیمه‌ای ارایه شده از سوی بیمه ایران شامل سرنشینان هواپیما، اشخاص ثالث و بدنه این قابلیت را دارد که به معتبرترین فرودگاه‌های دنیا پرواز کند.

  به گفته وی ، کل ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی زیر پوشش بیمه ایران است و هر فروند هواپیمایی که به آن افزوده شود، بیمه می‌شود.

  ایران ایر سفارش یکصد فروند هواپیما را به ایرباس داده است و نخستین فروند ایرباس مدل ای.۳۲۱(A۳۲۱) را عصر امروز (چهارشنبه) با حضور مدیران عامل شرکت هما و ایرباس در شهر تولوز فرانسه تحویل گرفت .

  مدیرعامل ایرباس در این آیین ابراز امیدواری کرد با تحویل این هواپیماها توسعه اقتصادی ایران با سرعت بیشتری دنبال شود.

  فابیس برژیر گفت : طبق قراردادی که با ایران ایر امضا شده است ، هواپیماهای بعدی نیز بتدریج به شرکت هواپیمایی ایران ایر تحویل می‌شود .

  برژیر اعلام کرد از یکصد فروند هواپیمای خریداری شده ایران ، ٩٨ فروند سفارش جدید و ٢ فروند بازخرید از یک سفارش لغو شده یک شرکت هواپیمایی دیگر است .

  براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است این هواپیما فرودگاه تولوز را ترک کند و بعدازظهر در آیینی به فرودگاه مهرآباد وارد شود .
  مطالب مرتبط

  جزئیات قرض ۲۰ میلیارد تومانی هما از سازمان بنادر و دریانوردی

  جزئیات قرض ۲۰ میلیارد تومانی هما از سازمان بنادر و دریانوردی

  از آنجایی که وجوه موجود در دست سازمان بنادر ، متعلق به دولت است ، این سازمان نمی تواند قرض های خود را به صورت تسهیلات به سایر دستگاه های دولتی بدهد از همین رو هیچ سودی به این وجوه تعلق نمی گیرد و دستگاه قرض گیرنده همان مبلغ را بدون تغییر تا پیش از زمان بازرسی و حسابرسی سالانه ، ...

  |

  نظرات کاربران