در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تمدید تخفیف عوارضی کانال سوئز تا ۶ ماه دیگر


  اجرای طرح ابتکاری تخفیف عوارضی از سوی کانال سوئز که برای نخستین بار در ماه مارس سال ۲۰۱۶ کلید خورد ، درحال حاضر تا ۳۰ ژوئن سال جاری میلادی تمدید شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کانال سوئز ابتکار اعطای تخفیف عوارضی به تمامی کشتی های کانتینری که از بنادر ساحل شرقی آمریکا وارد کانال سوئز می شوند و قصد حرکت به سمت بنادر جنوب و جنوب شرقی آسیا را دارند، تا شش ماه دیگر تمدید کرد.

  تخفیف عوارضی ۴۵ درصدی به تمامی کشتی های کانتینری که از بنادر شمال بندر Norfolk در ساحل شرقی آمریکا وارد کانال سوئز می شوند و قصد حرکت به سمت بندر klang مالزی و بنادر شرقی آسیا را دارند ، اعطا خواهد شد .

  به کشتی هایی که از بنادر جنوب بندر Norfolk حرکت و قصد پهلوگیری در بندر klang و دیگر بنادر شرقی را دارند، و هم چنین کشتی های که قصد پهلوگیری در بندر Colombo سریلانکا و بنادر شرقی را دارند، به ترتیب تخفیف ۶۵ و ۵۵ درصدی تعلق خواهد گرفت . اجرای طرح ابتکاری تخفیف عوارضی از سوی کانال سوئز که برای نخستین بار در ماه مارس سال ۲۰۱۶ کلید خورد ، درحال حاضر تا ۳۰ ژوئن سال جاری میلادی تمدید شده است.

  ناگفته نماند، در نتیجه ترانزیت بیشتر خطوط کشتیرانی از Cape of Good Hope، افت درآمد کانال سوئز را تهدید کرد . مقامات این کانال با روش ابتکاری ارائه تخفیف، پیش بینی کرده بودند شاهد افزایش ۵۲۵ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۶ باشند.

  در نوامبر سال گذشته ، مدیر اجرائی کانال سوئز نیز گفته بود ، درآمد در سال ۲۰۱۶ به ۵.۷ میلیارد خواهد رسید که نسبت به درآمد سال ۲۰۱۵ رشد ۱۰ درصدی را به همراه خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  ثبت شناور کانتینری OOCL Hong Kong در کتاب گینس

  ثبت شناور کانتینری OOCL Hong Kong در کتاب گینس

  این شرکت در ماه آوریل سال ۲۰۰۳ میلادی و نخستین بار توانست با شناور OOCL Shenzhen که ظرفیت هشت هزار و ۶۳ TEU داشت ، رکورد بزرگترین کشتی کانتینری جهان بشکند .

  |

  تصویب طرح اصلاح ساختار عوارض های کانال پاناما

  تصویب طرح اصلاح ساختار عوارض های کانال پاناما

  حمل کننده های فله بر و کانتینر که تحت طبقه بندی بخش های دیگر بازار قرار دارند ، به بخش جنرال کارگو دوباره دسته بندی خواهند شد ، این اتفاق تعرفه های جذاب تر برای مشتریان در این بخش را به ارمغان خواهد آورد .

  |

  نظرات کاربران