در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری نخستین جلسه ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا


  برنامه سفرهای نوروزی با قطار از ۲۵ اسفند ماه آغاز می شود و آمارها نشان می دهد کل ظرفیت ایجاد شده برای جا به جایی مسافر در نوروز ۹۵ توسط قطارهای رجا یک میلیون و ۳۹۵ هزار و ۴۰۰ نفر مسافر است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل رجا در نخستین جلسه ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی این شرکت از اضافه شدن بیش از ۴۰ واگن جدید به مسیر ریلی کشور خبر داد و گفت : کیفیت در ارایه خدمات باید مورد توجه قرار گیرد و این امر باید جایگزین کمیت در جا‌بجایی‌ها شود .

  محمد رجبی در نخستین جلسه ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی این شرکت ، گفت : اصل موضوع راه‌اندازی ستاد هماهنگی، پیش بردن الزامات مدیریتی و سازماندهی است و وظایف و محدوده مسئولیت‌ها باید به روشنی تبیین شود و امکانات ، مورد ارزیابی ویژه قرار گیرد.

  وی برگزاری جلسات هماهنگی با بخش‌های راهبری ، فنی برای طرح دغدغه‌ها و رسیدن به تعامل بیشتر به منظور ارایه خدمات مطلوب به هم‌میهنان تأکید و خاطرنشان کرد: در ایستگاه‌های اصلی باید آمادگی لازم برای پشتیبانی قطارها و رعایت الزامات و تعمیرات به موقع وجود داشته باشد.

  مدیرعامل رجا خطاب به مدیران و اعضای ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی ۱۳۹۶ گفت : ریسک ها در همه حوزه‌ها باید شناسایی شود تا اقدامات اساسی و اصلاحی در این زمینه صورت گیرد . ساختار و سیستمی جدیدتر در بخش ایمنی باید طراحی و توسعه یابد و علاوه برآن از نظر پوشش و لباس کار کارکنان نیز باید ایمنی مورد نظر قرار گیرد.

  رجبی ارایه خدمات مطلوب با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات را یادآور شد و افزود : کیفیت در ارایه خدمات باید مورد توجه قرار گیرد و این امر باید جایگزین کمیت در جا‌بجایی‌ها شود.

  مدیرعامل شرکت رجا توجه کامل به ایمنی قطارها را مورد تاکید قرار داد و افزود: این تعداد واگن قرار است از شرکت‌های داخلی و بازسازی برخی واگن‌ها و به همت شرکت‌های پیمانکار تأمین و تحویل شود.

  رجبی برگزاری جلسات آموزشی نیروهای انسانی را مهم خواند و گفت : لازم است منابع انسانی و دغدغه‌های آنان مورد توجه قرار گیرد .

  مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا همچنین در پایان از ورود ۴۰ تا ۴۵ واگن خوب در مسیر ریلی کشور خبر داد و افزود : فراهم‌سازی تجهیزات و امکانات لازم برای انجام تعمیرات و در مسیر قرار گرفتن مطلوب قطارها باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

  برنامه سفرهای نوروزی با قطار از ۲۵ اسفند ماه آغاز می شود و آمارها نشان می دهد کل ظرفیت ایجاد شده برای جا به جایی مسافر در نوروز ۹۵ توسط قطارهای رجا یک میلیون و ۳۹۵ هزار و ۴۰۰ نفر مسافر است .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران